Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 7 lat temu
    tasza27 daj znać co powiedzieli lekarze po zabiegu, czy coś już wiesz, my tu czekamy na dobre wieści od Ciebie. Na wyniki trzeba poczekać ale napisz nam jak się czujesz <3
  • Tasza dziewczyno teraz u Ciebie kolej na słoneczko !!! <3
  • Dzień dobry Dziewczynki <3milego dnia wszystkim życzę. Tasza27 Kochana daj znać jak se czujesz i co powiedzieli po zabiegu. Pozdrawiam cieplutko
  • 7 lat temu
    Hej Dziewczynki :) Tasza jak kochana się czujesz <3 ja miałam wczoraj cytologię robiłam tą płynną i hpv pewnie za dwa tyg będą wyniki jak cytologia będzie ok to następna lekarz kazał zrobić za pół roku zobaczymy jak będzie . Miłego dnia wam życzę <3 :)
  • Cześć kochane! Tasza trzymam mocno kciuki :) na pewno wszystko dobrze pójdzie ;* Ja nie pisałam bo rzadko korzystam z laptopa a nie mogłam się zalogować na telefonie :( na szczęście z pomocą męża to rozgryzlam więc będę z wami na bieżąco :) Dziękuję za wszystkie odpowiedzi :** Ja czekam i w poniedziałek zadzwonię jak tam wyniki bo wtedy minie 10 dni od biopsji więc może się uda czegoś dowiedzieć. Trochę się martwię bo ostatnio bardzo pobolewa mnie podbrzusze. I tak sobie myślę że chyva zawsze przed okresem tak mialam ale jak starałam się o dzidzie to sobie tłumaczyłam że to normalne i pewnie się zagnieżdża. Teraz myślę że porusze wszystkie takie problemy z lekarka. Wcześniej je ignorowalam ale mogą okazać się ważne. Miłego dnia dziewczyny :* <3
  • Emily podbrzusze to po wycinkach moze Cie jeszcze pobolwac ja tak mialam a teraz po konizacji to okolo 2 tyg mnie bolalo jak na okes.. 10 dni to chyba jeszcze za azybko moze nie byc wynikow ale trzymam kciuki zeby jednak byly :D Leona trzymam kciuki za wyniki czyli ja trz 3 miesiące po konizacji będę juz musiala robic cytologie nawet nie wiedziałam alw to jeszcze 2 miesiące ponad :) Milego piateczku slicznotki <3
  • White, możliwe ale plamienia już nie mam więc chociaż coś. Też myślę że może nie być ale sama wiesz jak jest :) może się poszczesci :) w sumie idealnie wypada bo w przyszłym tygodniu powinnam dostać okres więc jak będą wyniki to będę gotowa na badania /zabiegi :)
  • Ja plamienia mialam po wycinkach jeden dzien a teraz po konizacji ponad dwa tyg ze mnie lecialo co organizm to inaczej :) a w jakim miecie robilas wycinki jesli moge spytać?
  • Szpital na Polnej polozniczo - ginekologiczny w Poznaniu :) ponoć jeden z najlepszych w Wielkopolsce, póki co nie mam zdania :) ja miałam tydzień prawie, dziwnie wyglądało jakby się skóra złuszczala bardziej niż uplawy.
  • Hej kochane moje <3 Przepraszam, że długo się nie odzywałam, ale w czwartek wróciłam późno, a wczoraj cały dzień przespałam, chyba stres ze mnie schodził... Teraz czekam na wyniki, mój onkolog ma się ze mną kontaktować... Mam nadzieję, że wszystko bedzie ok.... Dziękuję za trzymanie kciuków, nie było tak źle ;) Miłego dnia kobietki <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat