Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 7 lat temu
    white_lavender BRAWO TY <3
  • White_lavender super wieści...ja rzeczywiście w centrum Warszawy znany szpital i wyniki odebrałam po 5tygodniach...były już gotowe po 12dniach :( ale mokomu sie nie spieszylo... kochane mam do Was pytanie. Jestem 1.5mca po konizacji. Partner chce za 2tygodnie jechać do spa-takie Walentynki hehe. Obawiam się czy będę mogła już pływać w basenie.sauna chyba tak,do jacuzzi nie chce wchodzić,boję się. Ale co z basenem,bo bez sensu jechać i nie korzystać ze strefy spa <3. Będę wtedy 2m-ce po konizacji.
  • Tasza, kochana trzymam mocno kciuki za Ciebie <3
  • Karo dziękuję kochana <3 <3
  • Karooo hej!!! <3 kurde jak juz Cie tutaj zlapalam.. i ogolnie a propo partnera.. ja mam napisane ze 4 tyg po mozna sie kochac powiedz jak u Ciebie bylo i czy nie bolalo podczas tego "pierwszego razu"? A co do basenu to na wypisie mam napisane ze tez po 4 tyg od zabiegu basen takze chyba już będziesz mogla..
  • White_lavender, my z partnerem nie mieszkamy razem i to jest m.in piwodem naszych nieporozumien. Od kilku tygodni nie widziałam się z nim, po mega klotni. Teraz jest lepiej-Stara się wykupił pobyt w spa. Seksu nie było, mnie lekarz powiedział po 6 tygodniach... Chce zaczekać do wyjazdu,bo fajna sceneria pałacyk i dużo czasu<3 . Tak nsprawde to boje sie, bo pamieram,ze po porodzie pierwsze zblizenia byly bolesne ehhh. Także chyba od Ciebie dowiem się co i jak. Może koleżanki mam podpowiedza <3
  • Wiwm cos o tym ja tez ze swoim nie mieszkam widujemy się w weekendy mieszkamy daleko od siebie bo kazde z nas uwaza ze ma zbyt dobra prace zeby z nie zrezygnowac poza tym ja mam dziecko i wiadomo ze aie nie wyprowadze.. w kazdym badz razie trzymam kciuki za Ciebie i Wasze walntynki <3 ja w walnetynki mam wizyte u gina i pewnie dopiero wtedy jak usłyszę ze jeat ok wszystko to spróbuje z seksem. Boje sie strasznie tego ehh
  • Myślę 4-6 tyg. W zależności od indywidualnego gojenia. U mnie tyle wystarczyło po usunięciu macicy i mankietu pochwy. Nie bierzcie za bardzo tego do głowy i nie bójcie się dziewczyny bo nasza psychika wariuje i potrafi zabić wszelkie popędy. Trzeba żyć normalnie ;) Miłego dnia dziewczynki <3
  • 7 lat temu
    karo_2016 to co musisz odczekać to musisz i rady nie ma bo można sobie biedy narobić. Ty musisz się czuć już dobrze, lekarz musi zapalić zielone światło bo wszystko musi się zagoić. U nas było delikatnie, za pierwszym i drugim razem bez szaleństwa bo razem się trochę obawialiśmy, że zaboli, że coś się tam stanie... Potem już bez żadnych zahamowań czyli wszystko jak poprzednio <3 <3 Cudna sceneria dookoła zrobi swoje, jak ludzie się kochają to mogą poczekać jeśli jest taka potrzeba ;)
  • Oczywiście zgadzam się z kaa <3 ale proces gojenia raczej nie trwa dłużej niż 6 tyg, chyba, że są komplikacje.


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat