Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Hej kochane, wpadłam na chwilkę życzyć Wam kolorowych senków ;) Ja jutro na 7 do szpitala, trochę się stresuję, ale co zrobić... Buziaki kochane <3
  • 7 lat temu
    Dziewczynki <3 Wyniki w ręku i teraz jest pewność na 100% Test Cintec ujemny <3 <3 <3 Lbc ASCUS z intensywnym stanem zapalnym. Kontrola w czerwcu :) Mogę świętować, a co... Tak się cieszę <3 I takie wyniki chcemy tu widzieć <3 <3 <3 Życzę miłej nocy kochane Agnieszka 76 dziękuję <3 <3 <3 Dla reszty dziewczynek przytulaski <3 <3 <3
  • 7 lat temu
    dona77 cieszę się, że się upewniłaś w tych wynikach, tak jak pisałam wcześniej zajmij się wyleczeniem stanu zapalnego, on niestety lubi wracać i to jest problem ale ogólne wyniki masz do pozazdroszczenia, bądź pod kontrolą a wszystko będzie ok :) Teraz pewnie ze szczęścia możesz góry przenosić !? tasza27 kciuki zaciśnięte, dobre fluidy już płyną, trzymaj się <3 <3 <3
  • Dona cieszę się razem z Tobą <3 Tasza jak zwykle jestem z Tobą myślami i trzymam kciuki <3 bądź dzielna dziewczynko :)
  • 7 lat temu
    Tasza kochana <3 <3 <3 ja trzymam najmocniej jak potrafię kciuki za Ciebie. Będzie dobrze. Od początku tego 2017 roku same dobre wieści i tak będzie z Tobą <3 <3 <3
  • 7 lat temu
    Tasza też trzymam mocno kciuki za Ciebie żeby było wszystko dobrze <3 dona super wyniki gratuluje <3 Ja dzisiaj mam kontrolną cytologię po konizacji jak te trzy miesiące szybko zleciały :D miłego dnia dziewczynki :)
  • 7 lat temu
    dobra passa trwa obyśmy razem z nią przeszły ten tydzień i może nawet cały miesiąc ;) <3 ;) ;) <3 <3 a coo
  • Hej kochane, ja już w poczekalni czekam na zabieg... Boję się kurcze.. Mam nadzieję, że jakoś to pójdzie i wszystko będzie ok.... Miłego dzionka dziewczyny <3
  • 7 lat temu
    Leona <3 dzisiaj cytologia a juz za nie długo odbierzesz bardzo dobry wynik. Jestem tego pewna. Kaa napisała "dobra passa trwa" i to się sprawdza.
  • Witajcie Dziewczyny! Tasza27 jak zwykle możesz na nas liczyć. Kciuki zaciśnięte i czekamy na wieści. <3 <3 <3 powodzenia <3 <3 <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat