Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 7 lat temu
    white_lavender i właśnie dlatego tylko wąskie grono osób naprawdę mi bliskich wie o tym co przeszłam ale też byli wtedy kiedy spadła na mnie diagnoza. Niektórzy dowiedzieli się przypadkiem a zbiegi okoliczności to moja specjalność ;) . Zdecydowałam, że nie będę o tym mówić bo teraz jak z kimś rozmawiam to tematem jest wszystko inne ale nie choroba. Życie życiem i przecież normalne jest, że jak ktoś już by wiedział, że chorowałam i wychodzę z tak strasznej choroby to na wstępie zapyta o zdrowie itp. A ja tak nie chciałam i nie chcę. Po mojej radykalnej operacji ja uniknęłam radioterapii, naświetlań i chemii. Mojego raka wykryto we wczesnym stadium ale w wysokim stopniu złośliwości dlatego strach był paraliżujący. A czy ten strach minął ? Wraca niestety kiedy przede mną znowu cykliczne obowiązkowe badania, kiedy coś gdzieś mnie zaboli i takie tam; strach będzie zawsze bo choć bardzo się chce to o tej chorobie nie da się tak po prostu zapomnieć. Ważne, żeby iść dalej, do przodu !! A która zgadnie spod jakiego znaku zodiaku ja jestem ? ;) ;) ;)
  • Kaa spod jakiego znaku?? Obstawiam że BYK☺
  • Ka lwica jak nic?
  • No lwica :P Ja nawet teraz jak mówię tym którym muszę powiedzieć że operacja czemu itd to od razu jak widzę to współczucie w oczach to mnie to za przeproszeniem wkur...
  • Eee dziewczyny moja corka i tesc sa lwami i to jest trochę inny charakter, lubią się wykrzyczeć ale jak potrzeba wsparcia lgna do ludzi jak nie wiem co. A właśnie Byki są takie,że nie lubią współczucia raczej w sobie przeżywają stres, gniew :D
  • Zania to może coś w tym jest bo ja jestem właśnie byczek :)
  • 7 lat temu
    Joasia81 trzymam kciuki <3! Na pewno wszystko bedzie dobrze:). Jak bedziesz mogla to zdaj relacje co i jak..bedziemy czekaly! Ps. Ja tez jestem bykiem;). Sama wiem ze mam ciezki charakterek,troszke nieokielznany;))). Zycze wszystkim dobrej nocki <3
  • Joasia nie martw się. Będzie dobrze Kochana <3 <3 <3 Trzymam kciuki i jestem myślami z Tobą! Spokojnej nocki <3
  • Joasia wracaj do nas szybciutko z dobrymi wiadomościami!! Trzymam z całych sił kciuki za Ciebie kochana!! <3 A ja jestem rakiem, taki przypadek ;) Dziewczyny nikt Was nie strofuje za strach, bo on jest zawsze, nie dajcie mu tylko przejąć kontroli nad swoim życiem ;) Spokojnej nocy kobietki <3
  • :-) :-) nie da się usnąć zdjęcia.....


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat