Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Witajcie dziewczynki. Długo mnie tu nie było. Czytałam Was od czasu do czasu. Cieszy mnie Wasza chęć walki. No parę panikarek też się tu znalazło haha jak widać Kaa i Agniesia przeganiaja zle myśli smutnych kobietek. Pozdrawiam serdecznie. Nie pisałam bo sama mam dola, w następny czwartek kontrola cyto i hpv. :(
  • Hej dziewczyny :) Nie zamartwiajcie się na zapas, póki nie ma wyników starajcie się nie dołować, sama wiem, że to trudne, ale trzeba dawać radę!! Musi być dobrze, pozytywne nastawienie przede wszystkim!! Niektóre z nas tak jak np. Ja mają stwierdzonego raka i to zaawansowanego, ale to nie znaczy, że usiądę i będę czekać na śmierć!! Póki mam siłę będę walczyć o swoje życie! Na pewno się nie poddam, bo mam dla kogo żyć!! Pamiętajcie, trzeba wierzyć!! <3 Pozdrawiam wszystkie panikary i te bardziej spokojne <3
  • Ona,Tasza,Aga, olenka,ka i reszta dziewczyn <3 <3 < Ściskam Was :) Pakuje torbę do szpitala. Nerwy szarpią, ale będzie dobrze ;) do następnego napisania, buziaki <3
  • 7 lat temu
    Joasia pamiętaj co uzgodniłyśmy,pisz ze szpitala jak będziesz wiedziała coś więcej <3 Tasza jestem z Ciebie bardzo ale to bardzo dumna i tak ma zostać :) :) Wszystkie Kobietki serdecznie pozdrawiam i wiem z pewnością, że jeśli ma się cel przed sobą nawet odległy ale konkretny to warto wziąć się w garść i walczyć, żeby ten cel móc zrealizować. Jestem z natury optymistką ale życie mnie nauczyło mocno stąpać po ziemi i wiem, że wszystko jest możliwe. My kobiety możemy góry przenosić i każda z nas ma na to siłę tylko musi jej czasami w sobie bardziej poszukać <3 <3 Udanego wieczorku :)
  • I jeszcze wam powiem że sa gorsze raki niż te ktore my możemy miec Tak? :P noo musimy być silne Wszystkie jesteście takie kochane i najlepsze jest to że te z Was które mają stwierdzone nowotwory są w trakcie chemii potrafią pocieszać te które mają jakieś ciny i cisy :D Jesteście bardzo silne dziewczyny <3
  • Dziękuję dziewczynki, oczywiście ka, napiszę jak tylko się ocknę. Pa pa <3
  • 7 lat temu
    agnieszka76 bardzo nas ale to bardzo sobie skubnął, niech go szlag :/
  • Ja wczoraj złapałam mega doła, bo dzisiaj szłam na badania krwi i drugą dawke szczepionki przeciw żółtaczce...termin konizacji zbliża sie nieubłaganie ... Dzisiaj jest ok, humorek wrócił. Pomału musze robic zakupy-przynajmniej prezenty na swieta :) Trzymam za wszystkie kobietki kciuki. Mnie przydadza sie 15 grudnia :D
  • Karo_2016 ja mam 11 stycznia także ja Cię bardzo proszę Ty mi będziesz musiała wszystko ale to wszystko opowiedzieć więc nie bądź aż tak w tej narkozie wtedy 15 grudnia żebym była na bieżąco :) a Ty który jesteś rocznik? Bo ja byłam pytać i miałam ta szczepionke w 2002 roku trzy dawki bo jest obowiązkowa dla osób urodzonych po 1987 roku. Zakupy rób ale sobie do szpitala jakieś ładne pizamki żeby lekarzom fartuchy :D
  • Agnieszka ale nie myślcie sobie tak ze my wyolbrzymiamy my po prostu się boimy ja to nawet nie boję sie samej konizacji i narkozy tylko widzę nawet po waszych przypadkach ze te wyniki z konizacji wcale nie muszą być takie jak z wycinkow i właśnie może być gorzej ale oby nie !!!! <3 Wiecie też np o czym sobie czasem myślę że jeśli wyjdzie mi że rak to i bede musiała mieć chemię to nie zniose Chyba tego współczucia ludzi że będą patrzeć na mnie i myśleć oj jaka biedna taki mały synek a ona ta chemia taka chora itd może to głupie ale nie cierpię współczucia takiego :/ i tłumaczenia później wszystkim co mi jest itd


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat