Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Dziękuję za odpowiedź,zaraz napiszę :)
  • Kochane..niestety nie potafię znaleźć kontaktu to administratora :(
  • Coś jest nie tak,wysyłam zapytanie,ale wyrzuca mnie,no trudno :( Dziękuję za podpowiedź,
  • white_lavender, oczywiście jak dojdę do siebie wszystko opiszę. Piżamki nie kupuje tylko koszulę-szybki podgląd muszą mieć haha. Dla mnie dodatkowym stresem jest brak aktywności. Zwariuje leżąc w łóżku czy spacerując tylko. Wiem, że nie będę mogła intensywnie trenować, wszystko co osiągnęłam zaprzepaszczę :( Ciało zmieni się ehhh
  • Karo!!! U mnie to samo biegam dwa razy w tyg oprócz tego zumba i fitness!! Odchudzalam sie zawzięcie żeby zrobić ładne wysportowane ciało a teraz też o tym myślałam że nie bede mogła tego robić mam nadzieję ze szybko dojdę do siebie :) No dobrze wiec nie kupuj pizamki tylko koszulę dobrze że mnie oswiecasz też zakupie koszulę ale koniecznie seksi ;) ja mam w styczniu więc na wyprzedażach zakupie cala garderobę szpitalna :P
  • white_lavender, szalona jesteś hihi. Myślę, że 1,5 mca na pewno zero treningów :( potem pomału będę wracała, bo zwariuje-jestem uzależniona od aktywności :D oby tylko nie było powikłań i innych złych wyników...
  • 7 lat temu
    hej dziewczynki Joasia trzymam mocno kciuki kochana mocno mocno :) ja miesiąc po konizacji wróciłam do delikatnych ćwiczeń na siłowni mam takie pytanie wczoraj aplikowałam sobie globulki dopochwowe i wyczułam szwy po zabiegu jestem 1,5 miesiąca i jeszcze by się nie rozpuściły trochę długo kurde sama nie wiem :/
  • Lenia miesiąc po konizacji? To weź coś opowiedz wyniki już byly wszystko ok? Miesiąc po konizacji delikatne ćwiczenia a jak długo czułaś że coś Ci robili i miałaś wolne od pracy?
  • 7 lat temu
    hej dziewczynki Joasia trzymam mocno kciuki kochana mocno mocno :) ja miesiąc po konizacji wróciłam do delikatnych ćwiczeń na siłowni mam takie pytanie wczoraj aplikowałam sobie globulki dopochwowe i wyczułam szwy po zabiegu jestem 1,5 miesiąca i jeszcze by się nie rozpuściły trochę długo kurde sama nie wiem :/
  • Dziękuje dziewczyny, jeszcze przed ;( tyle godzin czekania!!!!!! Zwaruje tu. Lada chwila powinnam iść <3 <3 <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat