Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 8 lat temu
    Kaa super:) Kochana jak ja się bardzo cieszę z takiej pięknej wiadomości :D całusy Ci ślę :* <3
  • 8 lat temu
    Emi z cynamonem?
  • 8 lat temu
    Evla prosze;) komu jeszcze;))))?
  • 8 lat temu
    NIEEE!! jestem uczulona na cynamon absolutnie. Bez cynamonu biorę :D
  • 8 lat temu
    Evla cynamon do jabłuszek (moich wekow)zawsze;)
  • 8 lat temu
    AgnieszkaSz ja konizację przeszłam jako tako i z przygodami...:/ pełny opis kilkanaście stron wcześniej. Dziewczyny biedne zostały zmuszone przez mnie do przeżywania tego krok po kroku. Trochę się naczytały :P
  • 8 lat temu
    Hmmm a wracając na ziemię. Patrząc na to co ilka pisze. To może ja se wszystko ciach i juz. Bo po co mają mnie docinać a i tak za 20 lat wynajem wszystko. Kurcze ja miałam nawet już taki pomysł ale myślałam, że poplynelam za daleko. I jak tak czytam to rzeczywiście może to metoda, bo hpv przetrwałe nie zniknie nawet po konizacji. Jak myślicie?
  • 8 lat temu
    No i po szarlotce :/ ale Wam kobietki smacznego życzę ;)
  • 8 lat temu
    Dziewczyny wszystkim daje po kawałku. ;)) A w środę od rana zaplanowałam paczki bo tylko one potrafią mnie odstresowac. Jest z nimi tyle roboty i tak potem padam;) a moi domownicy malo nie umieja;) Wiec czekając na telefon będę gniesc ź podwójnej porcji;)
  • 8 lat temu
    Emi83 ja to już myślę nawet nad wycięciem wszystkiego w gorszych chwilach... to jest jakieś rozwiązanie. Logiczne strategicznie...jakby wróciło znów w przyszłości bo już jestem po konizacji to na pewno się zdecyduję. Tak to na razie czuję


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat