Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 8 lat temu
    Evla jeszcze dużo jest;) zawsze robie dwie blachy;)
  • 8 lat temu
    chwila chwila dziś jest ważny dzień dla mnie a wy mnie wspierałyście więc to ja was zapraszam na bezowe z bitą śmietaną a co <3
  • 8 lat temu
    Ale się słodko zrobiło...pójdzie w boki ale naprawdę zasłużyłyśmy na słodką odmianę :)
  • Moja córkę tez szczepiona , ale to było pare lat temu,, jak miała 14 lat, mam nadzieje, ze przynajmniej ja ominie hpv :D
  • 8 lat temu
    Kaa ide;) ;))))
  • 8 lat temu
    jedno jest pewne,że jak dobrze idzie to potrafimy góry przenosić <3 Za którą z Was teraz kochane trzymamy kciuki ? Jest przecież opcja,że dobro przyciąga dobro..
  • Ja bardzo dobrze, w sumie jakies trzy godziny byłam w klinice,znieczulenie dożylne, żadnych dolegliwości,teraz te krwawienie, wiec wzięłam sobie jeszcze tydzień zwolnienia.zaczelam wchodzić na fora i sie naczytałam ze nawroty itp.rozmawialam o tym z lekarzem , kazał mi horrorów medycznych nie czytać .przeciez nie mogę z nim dyskutować o zasadności leczenia . :D w każdym razie dla mojej psychy ja wolałbym usunąć niz co trzy miesiące czekać na wynik , to jakby zycie na bombie zegarowej
  • Ja bardzo dobrze, w sumie jakies trzy godziny byłam w klinice,znieczulenie dożylne, żadnych dolegliwości,teraz te krwawienie, wiec wzięłam sobie jeszcze tydzień zwolnienia.zaczelam wchodzić na fora i sie naczytałam ze nawroty itp.rozmawialam o tym z lekarzem , kazał mi horrorów medycznych nie czytać .przeciez nie mogę z nim dyskutować o zasadności leczenia . :D w każdym razie dla mojej psychy ja wolałbym usunąć niz co trzy miesiące czekać na wynik , to jakby zycie na bombie zegarowej
  • 8 lat temu
    Tak teraz Ewelina się szykuje...ale dziewczyny ciasto było, kawa była, czym ja mam Was poczęstować...lampka wina? hmm...lubię różowe carlo rossi nie wiem jak Wy?
  • 8 lat temu
    AgnieszkaSz Twój lekarz ma rację co do horrorów na forum bo rzeczywiście każda z nas trafiła tu z konkretnego powodu.Bo kto pomoże czy wesprze chorą jak nie druga chora... Ja jestem tutaj od ponad roku, przeszłam radykalną histerektomię. Czy odczuwam spokój....to wielkie uproszczenie ale z pewnością nie zachoruję już ani na RSM,ani na raka jajników,macicy. Skutków ubocznych póki co nie odczuwam ale to nie jest regułą. Z seksem :D problemów nie mam a niektóre nawet uważają, że w końcu to jest seks bez obaw czy jakichkolwiek zabezpieczeń... Jednak niektóre kobiety a nie jest ich mało mówią o konkretnych dolegliwościach i sporych problemach. Póki co ja się bardzo cieszę, że mnie to omija.Mi przeszkadzają uderzenia gorąca no i burze hormonów.Tak więc jak widzisz decyzja musi być przemyślana, przegadana. To nie może być decyzja podjęta na szybko.


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat