Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 8 lat temu
    Ooooo uroczo :) kiedyś marzyłam żeby mieć syna...zanim u mnie zaczęły się...no nie nie umiem o tym rozmawiać. Nie biorę! Po moim trupię Emi, dziad jeden jeszcze z rana pojechał pomóc byłej żonie bo Ona biedna se poradzić nie potrafi. A niech go diabeł widłami po du.ie kłuje!! Stracisz możliwość chwytną :P lece po młodą przesiadam się na tel
  • emi83 przetrwały
  • A szczepilyscie sie
  • emi83 przetrwały
  • 8 lat temu
    :D jak to moja gin powiedziała "wszystko piękne i czyściutkie, bardzo ładne" no jestem Kochane moje bardzo szczęśliwa, bo szereg badań mam za sobą i oczywiście niejedno przede mną ale na dziś (choć muszę czekać na wynik 2tyg. :/) to już teraz mogę mieć nadzieję graniczącą z pewnością, że u mnie cytologia jest ok :D ufff DZIĘKUJĘ ZA TE KCIUKI BO POMOGŁY, TO PEWNE
  • agnieszka76 mi lekarz bardzo polecał, ja jestem po pierwszym szczepieniu, im wiecej czytam, tym bardziej zastanawiam sie, czy konizacja ma sens, w większości przypadków sa nawroty, moze odrazu lepiej wyciąć cała szyjkę ?
  • Kaa gratuluje powrotu do zdrowia :D :D
  • Kaa gratuluje powrotu do zdrowia :D :D
  • 8 lat temu
    Kaa suuuuuuper;)))ekstra zarabiscie ;))))) GRATULUJE;) lalallalal;) Robie właśnie szarlotke;) wiedziałam., że okazja się znajdzie!!!. Wpadacie dziewuchy? ??? AgnieszkaSz no to mamy takie samo gowno.. Evla jak ja się cieszę, że eks mojego męża mieszka poza granicami...ale jak tu przyjeżdża po dzieci np. To już potrafię z nią kawę wypić. Dojrzeć chyba trzeba ale jedno jest pewne. To prawie w 100% zależy od podejścia faceta. Nie szczepie się i ogólnie jestem antyszczepionkowa. Dzieci szczepie tylko tym co obowiązkowe a i nie wszystkim bo są alergiczne i nie każda szczepionke mogą dostać.
  • agnieszka76, a jak znioslas sam zabieg, ja bardzo dobrze,mega szczęśliwa ze juz po wszystkim, na piąty dzien pojawiło sie krwawienie( nie wiem czy tak ma byc ) wizytę kontrolna mam w piatek .


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat