kaa, Wygrał

od 2015-09-18

ilość postów: 1460

Komentarze

Artykuł: Rak nie rak, a wyglądać, jak człowiek trzeba
6 lat temu
Wiadomo, że jak się czujemy dobrze same ze sobą to jesteśmy bardziej otwarte i odważne stając oko w oko z codziennością. Często się mówi, że kobiety chcą wyglądać dobrze dla swojego faceta albo "idąc do ludzi" ale jeśli my będziemy się dobrze czuły to odnoszę wrażenie, że możemy dużo dużo więcej. Piszę ze swojego punktu widzenia no bo jak inaczej hi hi hi. Pozdrawiam hot girls w pełnym składzie i jestem pewna, że każda osobno jak i w grupie może MOŻEMY wszystko !!
Artykuł: Produkty wysoko przetworzone powodują wzrost ryzyka zachorowania na raka
6 lat temu
Ja w domu mam 3 łakomczuchy a że każdy coś trenuje no i ja która gotuje i pichci dla tej trójki głodomorów wzięłam się na sposób jeśli chodzi zdrowe jedzenie. Szczęśliwie mam rodzinkę na Podlasiu więc wędliny i sery mam "od serca" a warzywa jemy wyłącznie sezonowe czyli buraki, kiszonki. Owoce ....mrożone bo lepsze takie niż truskawki w lutym albo borówki bez zapachu. Tak więc w lecie sałaty, pomidory i ogórki zielone , na wiosnę nowalijki ale z tym też "spokojnie" a jesień i zima pod znakiem buraka, ogóra kiszonego albo kapusty ooooo z kapusty można cuda zrobić. Pozdrawiam wszystkich którzy lubią i tych którzy nie lubią stać przy kuchni !!
Artykuł: Nie wstydź się raka
6 lat temu
Uważam, że wstydzić się mogą ludzie którzy nie dbają o siebie, którzy nie robią sobie cyklicznych badań bo uważają, że Im nic nigdy prócz kataru się nie stanie. To jest lekkomyślność i tego można się wstydzić. Częściej dbamy o swój samochód bo wiemy dokładnie, kiedy zbliża się termin badań technicznych czy kiedy trzeba wlać ...olej a o sobie my dorośli nie myślimy. A za nami są nasze dzieci które się nam przyglądają. Jeśli matka sama nie chodzi na wizyty do ginekologa tak po prostu raz w roku to czy Jej córka nie pomyśli podobnie...I tego zaniedbania powinniśmy się wstydzić. Rak to choroba, trzeba walczyć żeby go pokonać. Im wcześniej wykryty tym większe szanse na pokonanie go. Pozdrawiam wszystkich walczących !!
Artykuł: Przez swoje zachowania zdrowotne oraz styl życia mamy wpływ na prawie połowę zachorowań i zgonów na nowotwory złośliwe.
6 lat temu
Dodałabym do listy produktów które raczej trzeba odłożyć na bok to niesezonowe warzywa czy owoce, jeśli jest zima to unikajmy pięknych pomidorków czy cudnie zielonych ogórków albo sałaty bo wiadomo, że to wszystko będzie jedną wielką bombą chemiczną, kiedy zima to kapusty, nasze cudne buraki. Piszę to z własnego doświadczenia bo sporo gotuję, w domu mam głodomory a że przy okazji wszyscy uprawiamy sport to wiem jak istotne jest ZDROWE gotowanie. Pozdrawiam i smacznego
Artykuł: Zapachniało, zajaśniało - Nala123 na niepogodę
6 lat temu
Przyznam szczerze,że oliwki w połączeniu z arbuzem to nie moje smaki ale kolory cudne więc amatorów Twojej sałatki pewnie nie brakuje. Patrzę na tę sałatkę i dzisiaj już wiem,że na kolację będzie u mnie sałata z fetą, pozdrawiam i gotuj nam wspaniale dalej tak cudnie.
Artykuł: Szczepienia przeciw HPV kluczowe w walce z nowotworami szyjki macicy
6 lat temu
Zapraszam do wejścia na nasz wątek https://faqrak.pl/forum/post/list/do-startu-gotowi-hsil-cin-3-cis Tu wiele razy pisałyśmy o naszych wątpliwościach co do tej szczepionki a kto wie i jest najlepiej zorientowany w temacie niż....chore na RSM ? Pozdrawiam wszystkie walczące dzielne kobietki.