Dzień Dobry Wszystkim,

my – hot girls forumowiczki - postanowiłyśmy pisać na stronie również o tym, co ważne, mniej ważne, i nie wiadomo czy ważne, a dla nas bardzo ważne!

„Zadbany chory odstrasza rakowe potwory”

Chodzi o to, by na faqrak.pl częściej pojawiały tematy, które przez osoby chore na raka nie są zbytnio poruszane. Dlaczego? Bo to teraz niby nieważne... Bo w tej chwili to niby nieistotne... Bo może inni mają gorzej i że w obliczu tak poważnej choroby, to po prostu nie wypada! 

A o co konkretnie chodzi?? O pielęgnację podczas choroby, o piękno człowieka, który każdy z nas w sobie nosi, ale w trakcie choroby lub podczas leczenia nie mówi się o tym bo…Nie ważne jakie jest to „bo”…

Prawda jest taka, że wygląd zewnętrzny jest bardzo ważną sprawą dla każdego człowieka. Dobre samopoczucie wynikające z zadowolenia z własnego wyglądu jest bezcenne i bardzo pomaga w leczeniu. To jest fakt. I tego się trzymamy. Dlatego my – fundacja razem z hot girls  z forum:) mówimy głośno: „Zadbany chory odstrasza rakowe potwory”. 

Od dziś nie wstydzimy się tematów dotyczących dbania o siebie. 

Nie wstydzimy się pisać o tym, ile ton fluidu nałożyć na twarz, aby ukryć to, co ukryć chcemy. Mówimy głośno o tym, jakie maseczki nakładamy na noc, aby rano obudzić się z buzią jak niemowlę. Jak czesać się na pożyczkę, aby ukryć początki łysiny. Jak pielęgnować włosy aby się jej pozbyć ? Jak można ukryć grzybki na paznokciach po naświetlaniach? Co jeść, żeby wzmocnić osłabione po chemii naczynka?

Od dziś nie wstydzimy się dbania o siebie. Rak nie rak, a wyglądać, jak człowiek trzeba!

Pamiętajmy że z pięknem nam do twarzy!

Do usłyszenia wkrótce

Hot girls w składzie: Agnieszka76, Mariola68, Viomi, Nala123.

Foto: Nala123