Przewlekła białaczka limfatyczna u osób "młodych"

13 lat temu
Witam! Założyłam ten temat, bo na PBL chorują prawie wyłącznie osoby starsze. Jest to nieuleczalna postać raka układu limfatycznrgo (w oststeczności stosuje się chemioterapię, która często przynosi więcej szkody, niz pożytku), U mnie zdiadnozowano PBL w wieku 47 lat, czyli ponad 3 lata temu. Niestety od pwenego czasu nastapiła szybka progresja choroby. W przyszłym tygodniu mam badania kontrolne, po których zapadnie decyzja o ewentualnym rozpoczęciu chemii. Nie muszę pisać, jak sie czuję i co przeżywam. Poszukuję osób z PBL w zbliżonym wieku, aby mieć z kim wymienić doświadczenia. Kilkuletni okres przeżycia, jaki daje ta choroba, to dla osób w podeszłym wieku stosunkowo dobra perspektywa, co innego dla tych, którzy dopiero zaczęli swoje majwiększe zyciowe osiągnięcia. Wiem, że takich osób jest bardzo niewiele, ale mimo to liczę na odzew. Trzymajmy się, razem będziemy silniejsi! Małgorzata
3289 odpowiedzi:
  • Tak Ilusiu, otrzymałam :) i Ci odpisałam :)

  • 6 lat temu

    Dziękuję Wam wszystkie moje kochane.

  • Nie wiem jak tu się robi serduszko - ale rysuję Ci serduszko :)

  • Hej hej kochani. Mam prośbę trzymajcie kciuki za mojego męża w środę. Mamy wizytę po 4 miesiącach a już 3 miesiące temu było 40wbc .musi być dobrze i muszą być dobre wieści za tydz zabieram Go na tydzień nad morze i musi być to dobry wyjazd bez smutków .A co u Was kochani ? Jak wasza białaczka? Oboje ściskamy całe forum. 

    Wpis edytowany dnia 10-07-2017 15:15 przez Aniawajs
  • 6 lat temu

    Ja trzymam zawsze za was kciuki za nas wszystkich na tym forum

  • 6 lat temu

    Anula musi byc dobrze nie ma innej opcji. Ja mam wizyte 03 sierpnia.tez bede ladnie sie trząść ze strachu.puki co wyruszam na urlop😆

  • 6 lat temu

    Aniu w środę trzymam kciuki. Odezwij się po wizycie. Dobrej pogody Wam życzę.😎

  • 6 lat temu

    Moniczko udanego urlopu😉

  • Aniu,ja również mocno trzymam kciuki. Bedzie dobrze i spokojnie spędzicie sobie urlop.

  • Monia,Tobie też życzę super udanego wypoczynku. 



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat