Co mam robić?

13 lat temu
Jestem po operacji.W badaniach wycinków stwierdzono - Adenocarcinome prostatę G2, Glaeson 3+3, utkanie raka obecne w płacie lewym, cieśni oraz w dolnej płaszczyźnie odcięcia gruczołu. Rak pozostał. Nie trzymam moczu. Po trzech miesiącach poszedłem do onkologa. Po operacji miałem PSA 0,0003 w dniu 22-02-2011 mam PSA 0,012. Onkolog postanowił czekać i obserwować. Ani chemii ani radioterapii. Nie wiem, co robić. Na komisjach lekarskich lekarze stwierdzają że jestem zdrowy. Odmawiaja mi renty i znacznej grupy niepełnosprawności. Jestem zmęczny i osłabiony. Bolą mnie kręgosłóp i kości miednicy prawej. Mam cukrzycę II stopnia i niewydolność nerki prawej w zaniku z torbielami. Sam nie wiem czy jestem chory czy zdrowy tak jak twierdzą na komisji?
3 odpowiedzi:
  • 13 lat temu
    Z tego co rozumiem miałeś całkowite usuniecie prostaty?
  • 13 lat temu
    Tak, ale jak piszą w wyniu rak pozostał. Czy się rozwija czy nie to jest pod znakiem zapytania. Najgorsze jest, że nie rozumiem dlaczego nie otrzymuję renty przy takich chorabach.
  • 13 lat temu
    Wiesz zprzyznaniem renty to w obecnych czasach jest kłopot wiem od osób które się starały że trzeba się odwoływać aby wykorzystać wszystkie instancje. Bardziej istotne chyba sa w tej chwili bóle kostne które odczuwasz, miałeś robione zdjecia rtg albo scyntygrafie kości?


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat