życie po całkowitej resekcji żołądka

5 miesięcy temu
Szukam kontaktu z osobą(ami) po całkowitej resekcji żołądka. Jestem dziewięć miesięcy po całkowitym usunięciu żołądka. Chciałbym podzielić się doświadczeniami z innymi.
7 odpowiedzi:
 • 5 miesięcy temu
  Na pewno ktoś się odezwie, bo na forum były osoby w takiej sytuacji
 • 5 miesięcy temu
  Czy na pewno niema nikogo po całkowitej resekcji żołądka? Niemożliwe żeby wszyscy umarli. Może ktoś z rodziny podzieli się doświadczeniem.
 • 5 miesięcy temu
  Dużo osób zaglada na forum raz na kilkanaście dni
 • 5 miesięcy temu
  Agnieszka Interesują mnie takie sprawy: - czy po operacji tata był dożywiany do jelitowo i jak długo? - jak długo po operacji tata tracił wagę (czy w ogóle tracił). - Jak wygląda dieta czy je wszystko? Ja jestem dziewięć miesięcy po operacji, cztery miesiące dożywiany byłem do jelitowo. Teraz jem praktycznie wszystko chociaż nie mam na nic ochoty i nic mi nie smakuje. Jem bo wiem, że muszę. Po operacji ważyłem ok 70 kg teraz 47kg. PO wizytach u dietetyka używam takich preparatów jak Inesta max , inofer, lipanacera, tran, i resource protein (proszek i drink).
 • 5 miesięcy temu
  Agnieszka 76 Dziękuje z te informacje. Parę dni temu spotkałem się z człowiekiem który również mia usunięty żołądek (4 lata). To spotkanie i Twój post poprawił znacząco moje samopoczucie. Nabrałem wiary i siły do dalszej walki. Jeszcze raz dziękuje.
 • 4 miesiące temu
  Warto wymieniać się takimi informacjami, czsami coś co dla jednego jest oczywiste bo już to przeszedł dla innego jest problemem.
 • 4 miesiące temu

  Mój tata miał operacje całkowitego usunięcia żołądka 8.01.2023. Do tej pory było w miarę ok, od wczoraj silne wymioty. Nawet po dwóch łyżeczkach kislu wszystko mu się zwraca.

  Nie wiem jak mu pomóc, chyba trzeba będzie udać się na SOR...Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat