Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • 7 lat temu

    Masz racje ale coraz częściej się słyszy o decyzjach które ludzie podejmują przerywając normalne leczenie i decydując się na "niekonwencjonalne cuda"

  • no niestety, sama znam takie przypadki, zamiast do onkologa do oszusta, oni są milutcy i sympatyczni i słuchają inaczej...

    ale taka decyzja to sprawa życia i śmierci, niestety...

  • 7 lat temu

    BO to brzmi zachęcająco : gwarancja skuteczności szybki efekt brak objawów ubocznych no i złapaliśmy frajera...

  • fajny felieton napisała Agata Passent o tym ostatnio, Jezu nie ufam Tobie , wbrew pozorom nie o religii, ale o kryzysie zaufania

    zalew informacji sprawia, że się człowiek gubi..

  • 7 lat temu

    Bo ten świat się taki "porobił". Ludzie przez to też. Najgorsze że nieświadomie to akceptujemy w większym lub mniejszym stopniu bo nie stać nas na refleksje.

  • no niestety

    ja tylko mam nadzieję, że panie, które tu przychodzą sa mądre i wiedzą że nie ma medycyny alternatywnej. Medycyna jest jedna, z każdym rokiem ratuje sie coraz więcej ludzi z chorobą nowotworową, a ziołami to można wspomóc leczenie pod warunkiem, że lekarz wyrazi zgodę.

    miłęgo dnia drogie panie i mówicie, co tam u Was:)

  • Cieszę się Patko bardzo:))

    A ja mam jakieś bóle w mostku, poszłam do rodzinnego, bez patrzenia stwierdził STRES!!! Nosz ja cię kręcę, !!! Poszłam do onkologa, uspokoił, że to może być z mojego zapalenia stwów, rzs, ale trzeba zrobić badanie, we wtorem mam scyntygrafię, możecie troszkę kciuki potrzymać?

    Ja za was cały czas trzymam, pieknego weekendu życze, cieszcie się każdą chwilą!!

  • Baw się cudnie Patka, odpoczywaj:))

    Ja się nie za bardzo martwię, ale trzeba sprawdzać niepokojące objawy i już!

  • a ja po wycieciu tego brodawczaka I guzka za 2 tyg bedzie wynik I bede sie widziec z lekarzem I nie kazali sciagac opatrunek do wizyty u lekarza nie wiem czy to nie za dlugo. ?  

  • Skoro tak powiedzieli

    tyle się zmienia w tych sprawach, powstaja  nowe technologie, ja nie nadążam, przez te 6 lat duzo się bardzo zmieniło

    ale jakby coś ię zaniepokoiło. za bardzo bolało, czerwieniło się, to koniecznie idź do doktora jakiegoś

    i odezwij się po wynikach:)



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat