Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • hej Tesia Trzymam kciuki za dobre wyniki! Ja nie znosiłam tego użalania, za to humor ratował mi życie jest w sieci troche blogów któe uśmiechają chorych na raka, ja uwielbiam poczucie humoru Anuka http://bu-rak.blogspot.lu/ tam też można się wygadać w komentarzach a spałąś troszkę?
  • Patka, no, co Ty! Przecież wyzdrowiałas!! A ja też się strasznie źle czuje przed badaniami, mam wrażenie, ze przerzuty mam wszędzie! A nawet jak nie mam badań to każda rzecz nietypowa kazę mi mysleć, że rak wraca ale tyle lat i nie wraca bądź dobrej mysli, a jak masz doła to tu pisz serducha posyłam!
  • Staram się kochana Patko:) Sama mam teraz zapasy dobrej energii to mam się czym dzielić:) a gorsze chwile miewa każdy ściskam kochana i nie wsłuchuj się w siebie Buziaki
  • ja też tak miałam na szczęście czas pomaga I Tobie też kochana:**
  • 7 lat temu
    Serdecznie dziękuję za info. Byłam u tego lekarza. ..zbył mnie. No cóż ...przy wznowie jest się pacjentem 2 kategorii. ...bez szans na wyleczenie. Pozdrawiam cieplutko. ...
  • 7 lat temu
    aga861 ..Byłam u tego lekarza przed operacją. Wizyta trwała ok.5 min.koszt 250 zł.i zlecone badania w tej placówce za kolejne 200zł i kolejna wizyta 250 zł .Nie było mnie stać. Zarabiam 1600 zł. Jestem sama. Córka na studiach. ..opłaty. .. W kwestii Twojego Taty ....czy miał Hipec ? Poczytaj o tej metodzie ...prof.Spiewankiewicz w W-wie i także Lublin. ..ten profesor.
  • 7 lat temu
    aga861. .." leczę " się w COZL ...za każdym razem inny lekarz. Wiem że nie mam na co liczyć. Prawda jest okrutna.
  • 7 lat temu
    anga nie miał ,chodził na radio i chemioterapie w COZL i do tego prof miał teraz iść na operację , ale zrezygnował
  • 7 lat temu
    Chyba dobrze zdecydował .Gdzieś kiedyś czytałam w necie. ..gdzieś na Pomorzu. ..Szczecin. Gdańsk. ....robią takie operacje ...bez stomii. Jak znajdę dam znać. Pozdrawiam. .. .
  • 7 lat temu
    agi861 skąd jesteś? Ja jestem z Krasnika.


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat