Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • Kika, trzymaj się kochana różnie bywa ale pomyśl sobie, że jutro już jedną chemię bedziesz miala za soba <3 <3 <3 <3
  • 7 lat temu
    Chemia AC system dose - dense czyli co 2 tygodnie nie co 3. Później taksany z herceptyna. Cieszę się że zaczynam, ale równie mocno się boję :(
  • Kika, to normalne, że się boisz człowiek idzie do dentysty i się boi a tu niestety wiadomo, że nie będzie łatwo ale jak się bedziesz źle czuła pomyśl sobie, jak źle czują się komórki rakowe:) i ze to samopoczucie w końcu minie <3
  • 7 lat temu
    Siedzę i lecą czerwone kropelki, oby pomogły! <3
  • na pewno pomogą!! Jak się czujesz kochana dzisiaj? Mnie bardzo dobrze rozbiły hektolitry zielonej herbaty ściskam delikatnie
  • 7 lat temu
    Witam. ...poszukuję dobrego onkologia z Lublina. Rok temu zakonczylam leczenie. Rak trojujemny piersi prawej.Operacja oszczędzając 6cykli AT radioterapia. Obecnie powiększone węzły pachy lewej i wzrost markerów .Będę wdzięczna za pomoc.
  • 7 lat temu
    Witam, u kogo Pani się leczyla w Lublinie? Napisałam na priv
  • Jestem już po operacji, guz wycięty. W niedzielę wyszłam ze szpitala, niewiele rozumiem z tego uczonego gadania po niemiecku, wiem że guz nie jest złośliwy jednak na ostateczną diagnozę trzeba czekać 10 dni jak przyjdzie wynik wtedy ponownie do onkologa i ostatecznie zdecydują czy naświetlania czy hormony. Chemię wykluczyli. jednak nie to mnie dobija, dopadła mnie deprecha. Nienawidze ludzi którzy mnie odwiedzają, a odwiedzają za sprawą mego męża, bo to on wypaplał że jestem chora. Teraz wszyscy się nad nim użalają jaki on jest biedny , bo to już druga zona ma raka piersi i on musi ponownie przez to przechodzić, mnie tylko zapytają jak się czujesz , to odpowiadam - dobrze. Zycie jest parszywe.
  • Najlepszy jest mój syn i jego poczucie humoru - mówi do mnie czy ty wiesz że mamma po łacinie znaczy piersi no wiem, i co z tego wynika no bo popatrz ja nie wiedziałem, całe zycie pytałem np gdzie jest mama a to znaczyło gdzie są cycki albo ooo mama idzie , to jak bym jak jaki łacinnik krzyczał ooo cycki idą - rozbawił mnie i rozbroił dokumentnie a na koniec mówi - spoko nie będę za toba krzyczał cycki gdzie idziesz , ale skoro wycieli ci 1/4 to od dziś mówię ci ,,mam,, - i mówi :D
  • już późno, a ja nadal nie mogę zasnąć , trochę boli, więc wzięłam tramal , zawsze tramal mnie usypiał , a dziś nie


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat