Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • 7 lat temu
    Witam. U mnie raz lepiej raz gorzej. Byłam na kontroli po operacji i jest ok ładnie się goi. Wyniku jeszcze nie ma. Przekopałam internet na temat rokowań, statystyk i ;(
  • wiesz o tym, że statystycznie ja i mój pies mamy po 3 nogi? miałam minimalne szanse na zachorowanie, całkiem spore na nieprzezycie tych 5 lat ale dobrze pamiętam to kopanie w internecie i beczenie na widok statystyk!! daj znać jak bedzie wynik
  • 7 lat temu
    Tesia57 Nie załamuj się ,miałam biopsję mammotomiczną w ciągu dwóch ostatnich lat 2 razy ,wiem co to znaczy czekanie na wynik,i te najgorsze myśli ,u mnie są liczne torbielki w piersiach i co jakiś czas ,zmieniają swoja strukturę na lite, wtedy je usuwam, ostatni wynik histo,nie był dla mojej doktor uspakajający,więc dostałam na cito RM ,moje zmiany są opisywane jako łagodne Biradz 3 lub 4a,w zależnosci od interpretacji lekarza opisującego,ale pojawily się ostatnio w przewodach komórki nietypowe oraz hiperplazja,dlatego trzymam rękę na pulsie i badam się regularnie ,co pol roku rezonans i usg oraz mammografia raz w roku.Głowa do góry bedzie dobrze!odezwij się jak będą wyniki <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
  • Dziewczyny, co slychac, jak badania, jak się czujecie?
  • ja tez czasami opóźniam badania, kilka dni w te czy we wte nie uratuja mi zycia, :)) fajnie, że juz niedługo kończysz leczenie:)
  • 7 lat temu
    Witam, dawno mnie tu nie było. Po operacji już ok. Raz tylko miałam ściąganą choinkę, wszystko zagojone. Mam wyniki. Węzły czyste i bardzo się cieszę :D Niestety stwierdzono zatory z komórek raka w naczyniach cienkościennych. To chyba bardzo zle :( Guz 19x12x15mm. W nim obecy rak in situ typu comedo, solidum, cribriforme. Jeszcze nie bardzo wiem co to oznacza. W poniedziałek będę u lekarza.
  • 7 lat temu
    Miało być chłonkę :P
  • czyste wężły -to to jest najlepsza wiadomość z mozliwych!! chyba za dużo czytasz w internecie, Boże, jak ja to znam, co przeczytałam to leciałam szukać sukienki do trumny! A kiedy wizyta u lekarza? zrób sobie liste pytań do onkologa, pytaj o wszystko, dziel się swoim strachem naprawdę dziewczyny wychodziły z gorszych sytuacji, ja miałam zajęty wartownik, HER dodatni, nie było wesoło serducha ślę <3 <3 <3
  • 7 lat temu
    Jutro pierwsza chemia :( ;( Boję się :(
  • Witaj Kika - jaką masz chemię???


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat