Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • I tego sie trzymajmy;)
  • to się bardzo cieszę Twoimi wakacjami:))
  • połowa to już bardzo dużo! pamiętam jak mnie cieszyło to, że już " z górki" d jak bedziesz się czuła <3 <3 <3
  • 8 lat temu
    Zobaczysz każdy kolejny dzień dodaje sił- a apotem już tylko kontrole i tak coraz rzadsze i rzadsze...
  • Patka, jak się czujesz??
  • jesteś wariatka:))) z takim powerem to wszystko dobrze zniesiesz:))
  • jak mówił KsKaczkowski, mój idol - trzeba ZYĆ NA PEŁNEJ PETARDZIE:)
  • not o jest oropne, ten metaliczny posmak, brrr ale już niedługo bedzie z górki:))
  • Witam założyłam wątek Zmiany w piersi bo nie wiedziałam jak się poruszać po forum.Więc znalazłam Was :) Drogie Panie jestem po usunięciu brodawczaków piersi (2 razy)w piersi tej mam zmiany mastopatyczne wyciek koloru mlecznego,co ostatnio zauważyłam to że po podniesieniu ręki pod brodawką robi mi się wgłebienie a sama brodawka po uniesieniu ręki staje się pomarszczona.No i oczywiście pierś zrobiła się większa.Czy takie objawy u mnie mogą być przyczyna zmian mastopatycznych czy mogą również sugerować coś złego?Nie jestem wstanie wyczuć czy mam jakieś nowe zgrubienia czy guzek w tej piersi bo mam ich wiele ale są też i takie które bolą podczas dotyku.Czy również może być to objawem raka a jakie objawy miałyście Wy dzielne kobietki czy tylko guz lub zgrubienie może być wyznacznikiem?
  • witaj Małgosiu:) Na Twoim miejscu od razu pobiegłabym do onkologa. U mnie zanim dało się wyczuć guza, zauważyłam niesymetrię w brodawce, przy podniesionych ramionach niestety kompletnie to zlekceważyłam Ale nie pisze, żeby straszyć, bo najpewniej to nic groźnego ale kochana, bardzo proszę, nie zlekceważ i pędź do doktora ściskam


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat