Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • dziewczyny , ja mam 3 corki , a zadna nie chce sie zbadac :P :P
  • " co ma być to będzie", taka postawa bierze się z niewiedzy i niewiary, że TO może dotyczyć MNIE sama prezentowałam taką postawę bardzo natruralna szalenie niebezpiecznie niemadra..
  • Patka, jestem pewna, że wyjdziesz z tego! Juz wyszłaś:) Jedni maja lepiej, inni gorzej, ale to co "moje" boli najbardziej A Ty jesteś wspaniała, doły tego nie zmienią, radzisz sobie z chorob anajlepiej jak umiesz, i o to chodzi:))
  • Herceptyna to pikuś, wiem coś o tym:) teraz relaksik i nie myslimy za dużo o chemii:*
  • Ty już wspierasz, twoja historia jest nietypowa i nie łatwa, Twoja postawa daję siłę innym, uwierz mi. Miłego weekendu kochana z niemysleniem o chorobie:)
  • Andziu, jak dobrze, że takie wyniki!! I nie widzę przeciwskazań do jeżdżenia rowerem. Ja miałam radio po chemii i z każdym dniem czułam się lepiej, sama jeździłąm, samochodem, bo mialam ze 20km Niektóe dziewczyny, któe miały tylko radio mówiły, ze je osabiało, więc uważaj na siebie.
  • może dla ręki to nie jest super dobre, fakt ale ja teraz jeżdże na rowerze, nie mam problemó, znaczy mam lekki obrzęk limfatyczny, ale cóż, to mały problem w gruncie rzeczy może zapytaj lekarza, może to drętwienie nie jest groźne? Trzeba zyć jak najnormalniej po prostu ściskam serdecznie <3
  • Patka32 powodzenia ja trzymam kciuki :D będzie dobrze :)
  • Patka, ojejej! Nic nie wiem o tym TP53, musze poczytać!Ale wiesz co, jest ogromna zaleta że zrobiłaś te badania, bedziesz się częściej badać, Twoje dzieci też i to uchroni je przed najgorszym! Bo nie jest najgorsze zachorować na raka Najgorsze jest wykryć go zbyt późno Zanim Twoje dzieci dorosną do rakowego wieku to i diagnostyka i leczenie bedzie zupełnie inne! Głowa do góry!
  • Patka, nie patrz na to w ten sposób. Najgorszy strach o dzieci, ale po pierwsze, może nie sa obciążone tym genem! Po drugie - będą się badać i unikną choroby, zobaczysz! ściskam najmocniej:***


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat