Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • 8 lat temu
    No pewnie, nie ma innej opcji:)))
  • Hej Dziewczynki, co u Was? Mama ma już termin kontroli - 12.11.2015 więc w najbliższych dniach czeka nas nerwówka. Wierzę, że wszystko będzie dobrze i te mikrozwapnienia nic złego nie przyniosą... Całuję Was mocno, buziolki!
  • Dzoana, nie przyniosa, nie ma takiej opcji ja też mam niedługo kotrole, 16go znaczy macanko i krwi badanko
  • Dzieki za wsparcie Rybeńko! Będę się o Ciebie również modlić i 16go musi być wszystko dobrze! Ściskam Cię, buziak!
  • Dzoana, mam nadzieję, że od razu dasz znać po badaniach? :*
  • Dzoana - od raniutka trzymam mocniuchno kciuki - a Ty daj znać zaraz jak tylko będziesz mogła okej??? Będzie dobrze - ja w to wierzę:))) Nasze "chemiczki" - odezwijcie sie proszę?????!!!!!!!!! Wszystkiego najzdrowszego:)))
  • Nie dziękuję Dziewczynki za słówka wsparcia i otuchy. Mama idzie na usg i na mammografię na godz. 16.15 więc niedługo po tym wszystko będzie wiadomo. Co ja bym bez Was zrobiła... <3
  • Kochane jest okay! Nic się ponoć nie zmieniło od poprzedniej kontroli z przed 5ciu miesięcy. Jeszcze raz dziękuję za kciuczki za moją Mamę. Przytulam Was mocno mocno mocno!!!
  • Witajcie drogie Panie. melduje Wam ze dzisiaj zakonczylam chemioterapie,jeszcze z tydzień musze się zmierzyć ze skutkami ubocznymi. 3 grudnia mam termin przyjęcia do szpitala, a 5 termin operacji.Moze jakos to będzie. Wyniki badan mam na razie ok, poza markerem CA który jest troszkę podwyższony/o 18 jedn./ na razie onka nie kazaøa mi się martwic bo to może sugerować jakiś stan zapalny.Pozyjemy zobaczymy, jeszcze przedemná kawaø drogi do jakiegoś tam celu. Po operaci 5 tygodni lampek"", ale to już w przyszłym roku. Trzymajcie sié zdrowo, jak będę miała jak to się odezwe,ale przez te 3 tygodnie będę mieć napięty grafik tj.troche badan i lekarzy przed pojsciem do szpitala.Pozdrawiam Was jeszcze raz i zycze dużo zdrowia. :D
  • Dzoana!! wiedziałam:)))) Danuta, dobrze, ze juz blisko do operacji marker mierzony w czasie chemii jest zupełnie niewiarygodny Buziaki


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat