Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • trzymam z całych sił!! buziaki!
  • 8 lat temu
    Miałam dziś kontrole i jest wszystko ok:)))))))
  • elza, super ja mam kontrole za 3 tygodnie właśnie mijaja 4 lata od operacji:)
  • Brawo Elza - super wieści - jest dobrze i będzie dobrze:))) I u Ciebie Rybenko - nasz dobry duszku - tez będzie wszystko okej:))) Wierzę w to i czekam na Twój meldunek:))) u mnie też wszystko okej - kontrole mam 4 grudnia, a teraz tak sie wzięłam za życie, że ciągle mi go mało i mało:))) Uwielbiam każdy dzień, każdą godzinkę, sekundkę tej cudownej świadomości, że żyję. Uwielbiam po prostu wszystko co sie dzieje i pojawia wokół mnie - uwielbiam siebie, za to, że dałam radę, że moje ciałko jeszcze raz mnie nie zawiodło i stanęło na wysokości zadania:))) Wszystkiego najzdrowszego kochane dziewczynki:)) Hej, hej........nasze "chemiczki" - co tam słychać w Waszych żyłkach???:))) Odezwijcie się!!!
  • Elza - gratulacje dzielna dziewczyno! Rybenka - będzie dobrze, musi być! Olusia - brawo Kochana! A nas czeka ten stresujący przyszły tydzień... I ciągle te cholerne mikrozwapnienia, które spędzają mi sen z powiek. Całuję Was wszystkie!
  • Dzoana, naprawdę możecie byc jak najlepszej mysli rak to rak, od razu wiadomo a mi włąśnie minęły 4 lata od operacji wiem, że to cholerstwo może wrócić i po 20 latach, ale tym bardziej te 4 traktuję jak podarowane, jak najcudowniejszy dar od Boga:) ściskam mocno wszystkie
  • 8 lat temu
    Gratulacje Rybenka!!
  • dziekuje elza każdy rok sie liczy:)
  • Rybeńko jesteś fantastyczna! Gratuluję tej czwóreczki i życzę kolejnej! I to niejednej! Buziol waleczna kobietko!
  • NO ba! A ja mocno wierzę, że każdy ma świetlaną przyszłość:)


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat