Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • czy to nie jest skutek ubczny leku?
  • takie historie się zdarzają trzeba się badać i leczyć ściskam mocno
  • Cześć dziewczynki!!muszę iść do ginekologa,ale w moim mieście nie jest to takie łatwe,prywatnie tak ,ale normalnie nie bardzo;Gosia trzymaj się,Rybenka wie co mówi;święta minęły bardzo szybko,ale były cudne;teraz czekam na syna z rodzinką,a potem córka z rodziną;no a po tym wszystkim ja na rentę,co ma być to będzie;buziaczki moje kochane ;) ;) ;)wszystkiego najzdrowszego Wszystkim <3 <3 <3
  • Kochane koleżanki piszę do Was bo wczoraj otrzymałam informacje od lekarza , że mam guza i zapalenie węzłów chłonnych w lewej piersi , nie mogę sobie kąta znaleźć , proszę napiszczie mi coś wesołego. Chciałam zaznaczyć , żę w 2007 roku miałam usuniętą prawą pierś i było dobrze. Jestem załamana .Diagnosta napisał mi nazwę:Tumor malignum susp , szukam od wczoraj i nic nie znalazłam.Pomózcie.Onkolog na odejściu powiedział mi , że trzeba szybko działać.Pozdrawiam Was wszystkich i życzę dużo zdrówka.Ewa Kozieł
  • Ewa kiedy masz następną wizytę lekarską? z tego rozumiem, masz podejrzenia raka piersi trzeba zrobić biopsje dziś moja znajoma po takim podejrzeniu odebrała wynik - guz łagodny, wiec naprawdę różnie może być najważniejsze to działać szybko i zdecydowanie ściskam
  • Kochane dziewczyny bardzo Wam dziękuję za wsparcie które czyni cuda.Lekarz onkolog który robił mi ultrasonografię postawił mi diagnozę guza i zapalenie wężłów chłonnych lub przerzutów. Biopsji nie miałam zrobionej , bo najpierw muszę jechać do Poradni Onkologicznej po skierowanie i potem czekanie na termin i wyniki. Jeżeli chodzi o moją córkę to ma następnego gruczolaka i 5 Maja będzie go miała usuwanego.Ja i moja córka jesteśmy bardzo wdzięczne za każde słowa pociechy.Serdecznie pozdrawiam wszystkich i życzymy zdrowia.Ewa i Iza.
  • Kochana Andziu serdecznie dziękujemy razem z moją córką Izą za słowa otuchy.Zbieramy się na walkę o życie.Napewno się odezwę jak coś będzie wiadomo. Pozdrawiamy. trzymajcie się dziewczyny.
  • Ewa może to fałszywy alarm.I takiej opcji się trzymaj.W najgorszym wypadku cysia trzeba usunąć wraz z węzłami i poddać się leczeniu. Już raz dałaś radę.Miałaś kilka lat spokoju a teraz jeśli zajdzie konieczność musisz podjąć kolejną walkę. Dasz radę.Trzymam kciuki. Pozdrawiam.
  • Moja kochana bardzo Ci dziękuję za słowa wsparcia. Jutro jadę do onkologa po skierowanie na biopsję. Mam nadzieję taką cichą , że będzie dobrze. Serdecznie pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.Napewno się odezwę.Ewa.
  • Kochanie bardzo Ci dziękuję za słowa wsparcia które bardzo pomagają przygotować się na walkę o życie. Jutro jadę do onkologa po skierowanie na biopsję.Mam guza w lewej piersi i zapalenie węzłów chłonnych w lewej piersi , prawej już nie mam od 2007 roku.Mocno Cię ściskam.Napewno napiszę do Ciebie jak będę znała jakieś konkrety.


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat