Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • Czy leczył się ktoś u dr Bednarskiego w Katowicach http://piotrbednarski.pl/Moja_strona/Witam.html ?Podobdno to dobry chirurg/onkolog, niedawno wykrylam jakies zmiany u siebie i po wstepnych badaniach muszę się udac do kogoś dobrego żeby z tym walczyć dalej :/
  • Andziu! Super, że się odezwałaś! Mam ogromną nadzieję, że te bóle kręgosłupa to "tylko" ogólne osłabienie po chemii. Z drugiej strony ciekawe w jakim wieku normalnie zaczynają się bóle "w korzonkach", hmm... Trzeba się cieszyć tym co jest i czerpać ile się da. Macie rację! Uściski i powrotu do pełni sił!
  • Cześć kochane,z okazji świąt życzę nam wszystkim dużo zdrówka,radości,spełniania marzeń i wszystkiego najzdrowszego;moc buziaczków <3 <3 <3 <3
  • Mariolu, dziekuje, I ja tez wszystkim zycze jak najlepszego soędzenia swiat!
  • Hej śliczne Kobietki! Jak u Was, jak zdrówko, jak samopoczucie? Mam nadzieję, że wszystko ok. Razem z Mamą, chciałybyśmy życzyć Wam pięknych, ZDROWYCH, rodzinnych i magicznych Świąt Wielkanocnych, wartościowych duchowych przeżyć i wspaniałych chwil w cudownej atmosferze w towarzystwie bliskich Waszym sercom osób. Ściskamy Was całymi sobą najmocniej jak potrafimy! :) BUZIAKI!!!
  • Moje kochane dziewczynki:))) Cudnych duchowo świąt w przepięknej rodzinnej atmosferze - na złość pogodzie przyjemnych spacerków i przede wszystkim dużo wesołości i pogody ducha:))) Trzymajmy sie mocniuchno:))) Buziaki:)))
  • cieszymy się piekna wiosenną aura:) I że mamy szczęście dozyć tej kolejnej cudnej wiosny I oby jeszcze wiele wiosen było przed name :*
  • no to będziemy leczyć :)
  • 9 lat temu
    To kiedy?
  • przechodziłąm to rok temu spoko luzik


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat