Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • Cześć Dziewczynki! Dawno się nie odzywałam. To dlatego, że wróciłam do pracy. I staram się żyć normalnie. Chociaż 8h pracy dziennie mnie lekko wykańcza, to zdecydowanie lepiej jest być wśród ludzi niż siedzieć w domu i się zamartwiać. We wtorek, po świętach mam wizytę kontrolną. Zobaczymy. Bardzo się niepokoję bo od kilku tygodnia boli mnie "w krzyżu", nie jest to jakiś straszny ból, ale dyskomfort jest, zwłaszcza w nocy. Czy któraś z Was miała robioną scyntygrafię kości? W jakich przypadkach można się jej domagać? Olusiu, ja 17 kwietnia, dokładnie miesiąc i 1 dzień od wyczucia guza miałam operację. Też zastanawiam się na jakim etapie byłam rok temu. Tamto przerażenie nie może się z niczym równać. Ale nie dajemy się! Pozdrawiam i zdrówka jak najwięcej życzę!
  • Iwona moja znajoma narzekała na ból kości I dostała skierowanie na scyntygrafie od onkologa ja mam bóle kręgosłupa od dawna I przyjmuje, że to norma w moim wieku:))
  • Dzięki Rybeńka. Zapytam na następnej wizycie. Mam nadzieję, że to tylko wiek ;)
  • oczywiście!! Tylko wiek!! będzie superowo dobrze, zobaczysz:))
  • No to wysłali mnie na rentę na 2 lata
  • mariolu I co Ty na to?
  • Teraz czekam na decyję zus,w głowie mętlik,ale może to dobre;moje dzieci,tak jak lekarz powiedziały,że już dość się napracowałam i teraz powinnam się rehabilitować i odpoczywać;37 lat pracy w stresie,to trochę jest,a teraz jest jeszcze gorzej,koleżanki mówią,że mam z tym się pogodzić i w końcu myśleć o sobie,a nie o pracy;narazie czekam
  • Lekarz I twoi bliscy maja świętą rację ta choroba rzeczywiście wymaga skupienia na sobie, w tym najlepszym sensie
  • Dzięki Rybenka,czekamy;a gdzie zniknęła nam Andzia?
  • tak to juz jest, ze od czasu do czasu ktośznika zawsze zakładam, ze to dlatego, ze wyzdrowiała I nie chce wracać do przeszłości


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat