Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • 9 lat temu
    Rybeńko!!!wszyscy w coś lub kogoś wierzymy!!!U mnie tez nie jest cudownie bo sama wychowuję dziecko i ciężko pracuję w fabryce!czekając kiedy mi ręce odpadną!A według naszej cudownej wiary powinnyśmy się cieszyć że jestesmy chore i ogólnie najlepiej byłoby byśmy cierpiały bo BÓG nas kocha i zsyła takie miłe krzyżyki!!!Cudownie!A im więcej cierpienia tym więcej nieba!Głupoty!!!!! Nie chcę chorować, nie chcę cierpieć po prostu chcę wychować dziecko i być z nim jak najdłużej TU na ziemi a nie gdzieś tam!!!!!!!!!!!!!
  • Tak dokladnie musi Bedzieeeeee Dobrze nie ma innej opcji.Goya76- zgadzam sie z Toba i Twoja wypowiedzia rowniez wole byc na ziemiii z moja coreczka mezem niz gdzies tam .trudne to wszystko do zrozumienia
  • 9 lat temu
    Dziewczyny jak to jest-chce zrobić prywatnie rezonans piersi i każą mi przynieść skierowanie po co skoro to nie na NFZ?
  • Witaj bywa tak ,że sobie życzą tak też miałam ,innym razem zrobiłam całego kręgosłupa i nie pytali o skierowanie hm....pozdrawiam serdecznie. :D
  • Dzisiaj 19 marca mija mi rok od operacji mastektomii - jakos tak cały dzień co spojrzę na zegarek to przypominam sobie, na jakim etapie w danej chwili byłam. Powiem Wam, że mam dziwne odczucia - nawet chyba nie jestem w stanie ich sprecyzować - poza jednym: radością, że żyję:)))
  • Dzięki Gosiu - taaak - trzymajmy się cieplutko:)))
  • Olusia życzę Ci wielu kolejnych rocznic w zdrowiu i radości,ze pokonałaś gada. Pozdrawiam
  • Dzięki Kuciu:)))) Sie nie damy prawda???? A jesli chodzi o bóle kości - to bolą różnie w różnych porach dnia i nocy. Dzisiaj rano na sobie samej doświadczyłam efektu ubocznego mojej tabletki -blokady, czyli "trzaskającego" palca - w moim przypadku kciuka. Strasznie dziwne uczucie, nic nie boli a ma sie wrażenie jakby za chwilę palec miał nie wskoczyć na swoje miejsce. A wogóle to są dni, gdy jestem taka niezborna, wszystko leci mi z rąk, gdzieś sie stuknę, gdzieś potknę........w takim wypadku to zaczynam sie śmiać z samej siebie, ale tak w pozytywnym tego słowa znaczeniu..
  • Cześć moje kochane!!!25 marca mam komisję w sprawie dalszego zasiłku rehabilitacyjnego;moja blizna nie chce się ruszać,mam problem z ruchem ręki w bok,przeszkadza to również w spaniu,ale to pestka,najważniejsze,że mogę oglądać swoje wnuki na skypie,no i to że jestem i mogę do Was pisać;Olusia gratulacje,ja dopiero w maju mam rok od operacji;mocno ściskam was wszystkie;Martynka jak tam u Ciebie?Andzia,a gdzie zniknęłaś?
  • Martynka tak trzymaj,trzymam kciuki!!Wszystkiego najzdrowszego dla wszystkich,buziaczki <3 <3 <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat