Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • Cześc Rybenko,wiem,że to ogromna strata,bardzo boli,ale tak bardzo chce się pomóc i niestety nie można;wspierajmy się kochane,to na prawdę pomoga;Martyna,trzymaj się,modlę sie za Was codziennie,za nas Wszystkie <3 <3 <3
  • ja w miejscu operowanym pod blizna mam guzka na początku bardzo się zdenerwowałam ale to się zdarza nie jest nic groźnego Ja jestem tez zmęczona na samą myśl o jakiejś wizycie lekarskiej ech
  • a dziekuję, czuje się ok chociaż za tydzień mm wizyte u onkologa I zaczynam sie stresować z lekka ale patrze za okno, widzę nadchodzaca wiosnę I cieszę się, żę JESTEM
  • 9 lat temu
    Ależ na Ciebie spadło problemów ale widać że jesteś twarda i dasz radę. Trzymaj się !
  • Hej Ewita Jestem z forum tarczycy i widze, ze Ty tez masz z nia problem. Glowa do gory to moze nie byc nic groznego - i w zwizku z tym pisze - bardzo fajnie, ze masz tak sprawna pomoc i od razu chca sie toba zajac, ale czy wyciecie plata jest konieczne tak od razu.... nie wiem skad jestes, ja na wynik biopsji, (ktory pokazal podejrzenie raka brodkawkowatego tarczycy) czekalam 2 tygodnie.... choc nie wiem moze lekarka uznala twoje guzki za potencjalnie grozne, bo czasami w tych wypadkach tez usuwaja. A może najpierw prywatna biopsja ? Pozdrawiam i daj znac czemu od razu chca cie ciac.
  • Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn z tego forum :)
  • Hej Dziewczyny co słychac ładna pogoda ptaszki spiewaja pozdrawiam
  • no ładnie:) Cieszymy sie wiosną:) A jak u Ciebie? Jak przyzwyczajanie malej do babci?
  • Malutka cale szczescie dobrze czuje sie z babcia tak wiec jeden klopot z glowy reszta zajme sie sama trzeba zaczac przygotowywanie do walki.obyyyyyy jak najszybciejjj pozdr jak Twoje samopoczucie
  • Malutka cale szczescie dobrze czuje sie z babcia tak wiec jeden klopot z glowy reszta zajme sie sama trzeba zaczac przygotowywanie do walki.obyyyyyy jak najszybciejjj pozdr jak Twoje samopoczucie


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat