Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • 10 lat temu
    Rybenka nie uwierzysz dzisiaj o 17stej dostalam okres , dlatego tak mnie te piersi bolaly i sutki , ze dotknac nie moglam ale numer , no moj lekarz mowil , ze wszystko jest mozliwe . Powiedz ta miesiaczka nie zaszkodzi mi , mam na mysli nawrotu raka (bo tu pewnie hormony buzuja) hm - troche sie boje
  • 10 lat temu
    maszka,cos ty, miesiączki raka nie wywołuja:)))

    iwona, ja mam ciągle to zgrubienie, watpie, żeby masć jakas na to pomagala, ale zapytaj, trzeba kazda watpliwosc rozwiewac:)

  • 10 lat temu
    iwankazm może to być zrost pooperacyjny,czasem to się zdarza.


    Nie panikuj!

    Pozdrawiam.
  • 10 lat temu
    heja!!!
    jak wam dziewczyny mija majówka?
  • 10 lat temu
    czesc dziewczyny,dzis mam chyba najgorszy dzien,jutro do szpitala;a dzisiaj moje imieniny,smutne,mam chyba ryczacy dzien,a tak wogole to buziaczki
  • 10 lat temu
    mariolu, wszystkiego najlepszego!
    zdrowia, siły do walki z choroba i złymi myslami, pogody ducha, chocby nie wiem co!
    jutro to dobry dzień, w poniedziałek będziesz przeciez zdrowa, prawda?
  • 10 lat temu
    Witam
    Mariolu również życzę Tobie wszystkiego naj naj najlepszego z okazji imienin. Głowa do góry wszystko będzie ok.
    Iwonko zgrubieniem na razie nie przejmowałabym się przecież jesteś świeżo po operacji . Mam nadzieję, że wynik węzła będzie ok ja również miałam zabiegi w okresie świątecznym i nowego roku dlatego to wszystko długo trwało. Usunięcie guza miałam 13 grudnia 2013 a usunięcie wszystkich węzłów 31 stycznia 2014, Teraz we wtorek kończę radioterapię i czekam na ustalenie dalszego leczenia.
    Pozdrawiam Wszystkie i głowa do góry będzie ok.
  • 10 lat temu
    no to szczególny Sylwester Ci się trafił Jolu:))
    no i dobrze, że koniec radio
    pozdrawiam serdecznie:)
  • 10 lat temu
    Hejka dziewczyny :) Mariola wszystkiego najlepszego i duzo zdrowia . Rybenka , mam normalną miesiączkę zaczęła sie 29 .04 i mam ja jeszcze do dzisiaj . Dość długo , ale kiedys też miałam długie miesiączki. Może sie teraz wszystko oczyszcza po tej abrazji hm :) Pozdrawiam wszystkie :)))))
  • 10 lat temu
    Mariola, zdrowia przede wszystkim! Odezwij się jak wrócisz! Trzymam kciuki!


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat