Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • 10 lat temu
    to naprawdę mnie tym faktem zasmuciłas ta ostatnią wiadomoscią ;)))
  • 10 lat temu
    Będzie dobrze ;)) Wszystko idzie przeżyć . Najważniejsze żeby to " potwór " nie wrócił . Trzymam kciuki za Ciebie Rybenka - Ty nam tu dużo pomagasz , Wiec potrzebujemy Cię !!!!
  • 10 lat temu
    oj maszka, weź, makijaż sie mnie za łątwo rozmazuje!!!

    tyle dobrej energii, nie zginiemy:)

    niech nie wracają te potwory!
  • Cześc dziewczynki:))) Wróciłam z weekendu majowego i co tu widzę? maj we wgłowach!!! Super:)))
    Potwory nie lubią wesołych ludków - zatem nie wrócą!!!!!!!
    Mariolu - już trzymam kciuki mocniuchno - będzie dobrze:))
    Iwonko - czekam na nowe informacje:))

    Buziaki w poniedziałek:)))
  • 10 lat temu
    Heja
    co tam słychac dziewczyny?
    jak somopoczucia?
  • 10 lat temu
    Cześć dziewczyny!
    Nie uwierzycie, jeszcze nie ma mojego wyniku! Jutro mija 3 tygodnie od operacji! Zwariować można! Tłumaczą mi, że to przez święta i majowy weekend... Super! Ktoś sobie siedział przy grillu i kiełbachę wcinał, a ja tu tylko sobie umieram! Czyż nie czas jest najważniejszy w naszej chorobie?!
  • 10 lat temu
    Wybaczcie dziewczyny, musiałam się wykrzyczeć. Trochę mi lepiej :)
    Ściskam wszystkie
  • Jeśli pomaga - to krzycz.....i tak bardzo się nie martw. Ja miałam wynik po prawie 4 tygodniach, a koleżanka, która miała zabieg 6 dni później niż ja , miała wynik wcześniej o tydzień. Co można na ten temat powiedzieć .........chyba tylko się wykrzyczeć.
  • 10 lat temu
    cześć Dziewczyny, jutro odbieram wynik i cokolwiek będzie tam napisane idę do przodu. Przy pomocy terapii poszukuję i odnajduję siebie w swoim życiu i jak już się odnajdę będę żyć każdą komórką mojego ciała, każdym oddechem. Dotychczas kłaniałam się światu, teraz niech świat mi się pokłoni. Niech świat kłania się każdej z nas, zasłużyłyśmy na to jakkolwiek brzmi to patetycznie. Serdecznie pozdrawiam...
  • 10 lat temu
    znieczulica osób zarządzająch tymi wynikami jest karygodna. Nie ma technicznego wytłumaczenia tak długiego oczekiwania
    strasznie mi przykro

    Krysia, tak trzymaj
    i daj znac co i jak jutro:)


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat