Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • 10 lat temu
    A my kończymy radioterapie przed świętami UFF!!!
  • 10 lat temu
    to pięknie
    ja skonczylam radio tuz przed komunią syna, ale to była ulga!!
  • 10 lat temu
    Ja świętuję 57 urodziny.
    Oby ta siódemka na końcu przyniosła mi szczęście - takie mam życzenie.
    Serdecznie pozdrawiam.

  • Użytkownik @kucja15 napisał:
    Ja świętuję 57 urodziny.Oby ta siódemka na końcu przyniosła mi szczęście - takie mam życzenie.Serdecznie pozdrawiam.

    Kochana jubilatko!!!!!!!!!!!!!
    Szczęścia, by każdy dzień przynosił radość
    Radości, by uśmiech nie znikał z Twojej twarzy
    Uśmiechu, by przeganiał zmartwienia
    Beztroski, by żyć w pomyślności i zdrowiu
    Pomyślności i zdrowia, by realizować marzenia
    Spełnienia marzeń, by odnaleźć szczęście...

    Moc buziaczków:))))))))))))))
  • Kochane moje "towarzyszki niedoli":))) hi, hi
    Dzisiaj ściągneli mi resztę szwów (pierwszej partii pozbyłam sie w piatek), chłonki mam coraz mniej i ma ona bardzo ładny kolorek. Dostałam tez dziś skierowanie na rehabilitację i wniosek na protezę piersi. Do "pełnego szczęścia" brakuje mi wyniku i dalszego trybu leczenia, ale......w piatek już wszystko będzie jasne.
    Zaczynam sobie powoli jeździć samochodzikiem - zaczynam też pojawiać się w pracy na 2-3 godzinki - tylko dla sprawdzenia moich zastępców, na ich prośbę.
    Moje samopoczucie? - oj, od euforii po wściekłość: w niedzielę siadłam sobie przed telewizorem i tak ze smiechu przeszłam baaaardzo plynnie do płaczu - moi mężczyźni stwierdzili później, że fajnie to wygladało.
    Dziewczynki moje - napiszcie proszę, na co mam zwrócić uwagę przy zakupie protezy dobrze?!
    Wszystkiego najzdrowszego - mocniuchno ściskam:)))
  • 10 lat temu
    w tym nie pomogę ale sciskam serdecznie:))
    kucja, piękne urodziny, wszystkiego najlepszego!
    ja ostatnia chemie dostałam we wlasne urodziny, i rzymam sie tego, ze naprawde to była OSTATNIA

    stolat!
  • 10 lat temu

    Użytkownik @kucja15 napisał:
    Ja świętuję 57 urodziny.Oby ta siódemka na końcu przyniosła mi szczęście - takie mam życzenie.Serdecznie pozdrawiam.
    100 lat zycze w zdrowiu i uśmiechu i żeby Cię ten drań nigdy w życiu więcej nie dopadł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
  • 10 lat temu
    Sto lat kucia15! Mnóstwo szczęścia i zdrowia!
  • Olusia, najgorsze juz za toba , teraz bedzie tylko lepiej , a hustawki nastrojow , da sie z tym zyc , wiem cos o tym .:)
    A protezka , aby byla w twoim wymiarze piersi , to stanik trzeba sobie dobrac odpowiedni .Pozdrawiam;)
  • 10 lat temu
    A ja jutro idę do szpitala... kurcze, boję się! Ale nie tracę nadziei. Musi być dobrze!
    Pozdrawiam Was serdecznie!


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat