Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • 10 lat temu
    Krycha, masz cudowne córki
    ja się dietą zaczęłam zajmować dopiero po chemii i po radio, w czasie chemii byłoby mi za trudno
    trzymama kciuki, odezwij się szybciutko jak tylko dasz radę
  • 10 lat temu
    Krysiu! Powodzenia! Trzymam kciuki. Dokop mu!
  • 10 lat temu
    iwona:))))
    to pierwszy dobry krok, takie zdanie:**
  • 10 lat temu
    Już po komisji. Jednak najpierw mi sprawdzą wartownika. Nie wiem czy to dobrze, czy nie. Zabieg mam 16 kwietnia. To długo, prawda?



  • Użytkownik @iwonazm napisał:
    Krysiu! Powodzenia! Trzymam kciuki. Dokop mu!


    Iwonko!!! To TY?????????? Co to znaczy chęć walki:)))

    16 kwietnia to niedługo - ale nie próbuj "szaleć" z porządkami na święta - masz teraz odpoczywać, wzmocnić sie i przede wszystkim nie złapać jakiegoś wiosennego wirusa.
  • 10 lat temu
    Postanowiłam posłuchać Waszych rad i przynajmniej postarać się wziąć w garść! A z tymi wirusami to faktycznie, muszę jakieś witaminki łykać. Dzięki za podpowiedź :)
    Ściskam
  • 10 lat temu
    za dwa tygodnie to bardzo dobry termin, zdążysz wszystko pozałatwiać:))ale olusia ma rację, zachowuj sie rozsądnie:)

    cieszę się, że choć trochę się ogarnęłas:)))

    buziaki!
  • 10 lat temu
    Witam,jestem nowa;po dzisiejszych badaniach mam zamęt w głowie;okazało się,że w usg guzek jest większy niż na zdjęciu,dodatkowo biopsja;za 2,3 tygodnie Pani doktor zadzwoni jak będą wyniki i wtedy mam zgłosić się po wyniki i skierowanie do szpitala;coś wspomniała o węzłach chłonnych-piersi?decyzja co dalej zależy od chirurga;tak mnie zatkało,że nie mogłam już o nic zapytać;czy któraś z Was może pomóc?
  • 10 lat temu
    mariolu, witaj, powiedz kochana, jakiej pomocy oczekujesz?
  • 10 lat temu
    w kiażdym razie jeżeli mówimy o raku piersi to węzły najbliższe to pachowe, zawsze sie bada, czy nie ma przerzutów w tych węzłąch


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat