Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • 10 lat temu
    każdy miewa takie mysli
    ja też!
    ale zobaczysz, za rok będziesz wspominała złe chwile i usmiechała się, ciesząc sie każdą chwilą pieknego zycia
    te wszystkie mysli sa bardzo normalne w tym momencie Twojego życia
    buziaki
  • 10 lat temu
    Iwona krok po kroku... Każdy dzień to kolejny etap zobaczysz za kilka miesięcy jak inaczej będziesz już na to wszystko patrzyła.
  • 10 lat temu
    Olusia918 ja po zabiegu robiłam ćwiczenia tak, aby nie sprawiały bólu - podnoszenie reki do góry na ile się da, głaskanie od palców po ramię i za łopatkę,robienie orła w pozycji leżącej.Otrzymałam płytkę z ćwiczenimi od Amazonek i powoli te ćwiczenia wdrazałam.
    Na stronie amazonki net mozna znależć te filmiki.
    Pamiętaj wszystko wykonuj w granicach zdrowego myślenia.Nic na siłę, bo można sobie zaszkodzić.
    Pozdrawiam

    Iwonka dasz radę jak my wszystkie.Odrzuć czarne myśli.Pozytywne myślenie to połowa sukcesu, a reszta to medycyna.
    Buziole dla Ciebie i trzymam kciuki.Musi być dobrze !!!
  • 10 lat temu
    Kochane moje! Dziękuję! Powiedzcie proszę jak długo się czeka na operację? A może najpierw jest chemią? Jak to wygląda?
  • 10 lat temu
    iwona, różnie bywa z terminami operacji, jest jedna zasada, im wczesniej tym lepiej
    czasem się zdarza, ze chemia jest podawana przed operacją ale o tym decyduje lekarz, dzieje sie to najczesciej jak guz jest duzy, większy niż ten twój
    a kiedy masz wynik biopsji?
  • 10 lat temu
    Wynik powinien jutro być, ale mam najpierw zadzwonić i zapytać czy już jest, a później przyjechać na "odczytanie wyniku", choć brzmi to jak odczytanie wyroku... oby udało się jak najszybciej z tą operacją... Przepraszam, że męczę, ale czy to kwestia tygodni, czy dni? Bo chciałam załatwić kilka spraw przed by być spokojną.
  • 10 lat temu
    Iwonka ja Ci wręcz rozkazuję mysleć natychmiast inaczej.Jaki wyrok ? jakie parę dni? kobietko .jakie załatwienie kilku spraw?
    Nie czytasz dokładnie co piszą tutaj ludzie .W ekstremalnej sytuacji walcza latami żyją funkcjonuja .Wiem co mówię na przykładzie mojego męża np.Pisz jak wynik ,i badz tutaj z nami wiesz?
    A po za tym marsz z koleżanką albo przyjaciółmi do knajpki na winko czerwone.:):):)
  • 10 lat temu
    Cała się trzęsę. Czekam na ten wyniku. Pozytywne myślenie? Cholera jakie to trudne...
  • 10 lat temu
    Iwonko rozumiem Ciebie ale jak tak bedziesz ciagle rozmyslała ,to nic to nie zmieni a wręcz odwrotnie organizm osłabiasz.
  • 10 lat temu
    Iwonka, nie dziwię się, ta niepewnosć jest najgorsza, napisz od razu jak czegos sie dowiesz

    spokojnie zalatwisz wszystko przed operacją, ja miałam bardzo szybko, ale i tak prawie dwa tygodnie trwalo, bo jednak trzeba porobić różne badania


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat