Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • 11 lat temu
    ja chyba nie
    zapytam na kontroli za 2 tyg
  • 11 lat temu
    no właśnie ja też nie, a wydaje mi się że powinni co jakiś czas to sprawdzać. Lekarze są różni, więc jeśli nie zapomnisz to zapytaj a ja, jak będę u mojego to też zapytam . pozdrawiam
  • 11 lat temu
    postaram sie
    13go wrzesnia ide
  • No to rybenka trzymam kciuki
  • 11 lat temu
    a jak ty sie czujesz?
  • U mnie wszystko ok , czuje sie naprawde dobrze , zarowno psychicznie i fizycznie , sa chwile , ze zapominam o raku , dziwie sie sobie , ze tak dobrze to wszystko znosze , ale nie mam na co narzekac , mam kochajacego meza , no i corcia znowu do mnie przyjechala , wiec dwa tygodnie , ktore bedzie ze mna wykorzystam maksymalnie .
  • 11 lat temu
    wykorzystuj
    bardzo sie ciesze czytajac Twoj tak optymistyczny wpis, pamietam Twoje pierwsze reakcje, teraz to Ty dzielna Jola jestes:)))
    buziole
  • 11 lat temu
    Oj tak -Jola to dowód na to że musi być dobrze:))))))
  • Jest dobrze i bedzie :)))
  • 11 lat temu
    Witajcie kobietki.
    Jestem juz po zabiegu radykalnym usunięcia piersi.Jedna doba i powrót do domu.
    Chirurg świetny.Nie muszę brać leków p/bólowych bo dolegliwości niewielkie.
    Dren do usunięcia 10 września.
    Lekarz powiedział,że rehabilitacja nie będzie konieczna.
    Rana pięknie zaszyta,mogę ruszać ręką,ale na razie ją oszczedzam.
    Za 2 tygodnie wynik hist-pat i zobaczymy.
    Bardzo się cieszę,że trafiłam na tak dobrego chirurga,który nie tylko jest lekarzem ale i dobrym człowiekiem.
    Tak mało u nas w kraju takich ludzi.
    Pozdrawiam.


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat