Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • 11 lat temu
    ja przestałam miesiączkować zaraz po pierwszej chemii i do dzisiaj nic,ale kiedyś miałam problemy ginekologiczne i nie mam dzieci ,może dlatego teraz nie miesiączkuję
  • 11 lat temu
    trudno to ocenic
    ja bym wolala juz nie miesiaczkowac, ale to nie jest kwestia wyboru
    raz dostalam miesiaczke w podrozy, znienacka, i niegdzie nie moglam nic dla siebie kupic, koszmar!
  • 11 lat temu
    Cześć dziewczyny. Mnie miesiączka powróciła 3 miesiące po ostatniej chemii. Mam 40 lat,raka hormonozależnego i biorę tamoksifen i zoladex.Uderzenia gorąca potworne budzę się w nocy kilka razy, koszmar.Od jakiegoś czasu biorę lek REMIFEMIN trochę pomaga choć nie za wiele. Z tego co czytałam lepszego leku nie ma,więc nie ma wyboru
  • 11 lat temu
    muszę dodać że była to jedyna moja miesiączka bo od razu po niej dostałam tamoksifen i zoladex żeby wejść w menopauzę.
  • 11 lat temu
    heja
    ja nie dostaje zoladex, chyba jestem za "stara", mam 47 lat
    mam tez uderzenia oczywiscie, ale nie moge narzekac, dobrze w sumie toleruje, ja biole novadex
  • 11 lat temu
    Ja przez kilka miesięcy też dostawałam tylko tamoksyfen, sama poczytałam w necie że powinnam brać jeszcze zoladex. Poszłam do lekarza i okazało się że owszem. Moja pani doktor poprostu zapomniała mi zapisać tego leku , bardzo jak się okazało istotnego w mojej sytuacji.
  • 11 lat temu
    Fajnie że jest internet i można trochę poczytać bo jak widać lekarzy też trzeba pilnować
  • 11 lat temu
    no, bardzo, bardzo doceniam internet , zwlaszcza od momentu zachorowania
  • moje kręciły się prawie 3 lata teraz mam juz własne proste i gęste takie zawsze miałam ,ale odrosły dużo dużo ciemniejsze . wszystkim po jakims czasie przestaja się krecić:) może to i lepiej nie przypominają choroby
  • 11 lat temu
    no troche zaluje, ze siwe sie nie zmienily w brazowe, hi hi hi

    oby juz nigdy nie musialy nam wypadac dziefczynki!
    milego dnia


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat