Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • 11 lat temu
    utrata włosów była dla mnie okropna ,a straciłam je w dniu WIGILII ,kroiłam coś w kuchni i nagle na ręce zaczęły mi się sypać włosy, poszłam je uczesać i w ręce mi została kępka,którą chwyciłam,ale był ryk !!!! a wieczorem przy Wigilii siedziałam w peruce. Rodzina powstrzymywała łzy a mój szwagier rozpłakał się przy opłatku. Dopiero teraz mają 3 cm i nie mogę się doczekać kiedy urosną (tak bym chciała żeby były długie,a wyglądam jak postrzępiona kura)okropne. Tez życzę Wam babeczki miłego dnia i ciesze się ,że mogę z Wami pisać
  • 11 lat temu
    Maszka nie przejmuj się.ja po ostatniej chemii ścinałam włosy jeszcze ze 3 razy żeby je zagęścić i udało się , z każdym razem jak odrastały były gęściejsze. Teraz jestem 12 miesięcy po chemii a włoski mają też ze 12 cm. Mam taki bałagan na głowie że nie ogarniam. Więc cierpliwości urosną Ci takie że nie będziesz wiedziała co z nimi zrobić hihi.
  • 11 lat temu
    A nie ścinam bo chcę zapuścić długie tak jak przed chorobą.
  • 11 lat temu
    a ja postanowilam zostac z krotka fryzurka, nie za bardzo oczywiscie
    ale dobrze wygladam w takich dlugo krotkich, i dobrze sie w nich czuje

    ale pamietam jaki to byl czad jak moglam do suszenia wlosow uzyc szczotki okraglej :))))
  • 11 lat temu
    no ja nawet nie bardzo umiem sobie z nią poradzić :) mam niekontrolowany chaos na głowie:)
  • 11 lat temu
    co chwilkę wyłania mi się nowa fryzura to nawet całkiem fajne
  • 11 lat temu
    no, ja tez mysle, ze to fajne, mozna sobie rozne wersje wyobrazac, krotkie, dluzsze
    mi fryzjer polecil zapuszczac, bo takie mam dobre jakosciowo!
  • 11 lat temu
    hihi moje rosną w różne strony i nie mozna z nimi teraz nic zrobić jedne niby sie kręcą te na górze ,a inne są proste stoją dęba nawet żel nie pomaga,wyglądam jakbym z łózka dopiero wstała
  • 11 lat temu
    niech rosna, wszystko jedno jak:)))
  • 11 lat temu
    Dziewczyny mam pytanie czy w trakcie hormonoterapii tamoxifen zoladex miałyście robiony poziom hormonów?


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat