Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • 11 lat temu
    njolanta40 dziękuję i pozdrawiam Cie bardzo serdecznie :)))))))))
  • Maszka , dzieki za pozdowionka,
    Goya , ten lek to oczywiscie jest na zmniejszenie hormonow , prawda , ze nie bedziesz miala owulacji,, ale jak skonczysz go brac to dostaniesz okres spowrotem i wszystko bedzie jak bylo. A wiec ciaza jest mozliwa jak najbardziej , Teraz lek ten Cie chroni , bo napewno masz raczka hormonozaleznego.
  • 11 lat temu
    Cześć dziewczyny Goja ja również biorę Zoladex od stycznia i jakoś leci, uderzenia gorąca mam jak diabli ale co tam cieszę się że jest lek który nam pomaga
  • 11 lat temu
    Rybenka a jak po kontroli?
  • 11 lat temu
    dzieki slomka, wszystko wyglada dobrze, tylko czekam na wyniki markerow
  • 11 lat temu
    Dzięki kobitki za informację!pozdrawiam WAS!
  • 11 lat temu
    Cześć dziewczyny. Nie odzywacie się długo. Co słychać?U mnie na razie wszystko w porządku. W grudniu mam do zrobienia usg piersi i przyznam się że na samą myśl słabo mi się robi. Powiedzcie czy to już tak zawsze będzie? Wiem że do grudnia jeszcze dużo czasu, ale czasem tak mam.
  • 11 lat temu
    Zazwyczaj staram się myśleć pozytywnie, ale czasem po prostu nie wychodzi.. Wtedy siadam i czytam wypowiedzi na forach i łatwiej człowiekowi się robi jak wie,że jest ktoś kto cię rozumie.
  • 11 lat temu
    Sorry za to ględzenie ,ale dzięki temu trochę mi lepiej.Pozdrawiam Was wszystkie.
  • 11 lat temu
    Witajcie dziewczyny.
    We wtorek mam konsultację u onkologa.Mój rak jest hormonozależny,i HER dodatni.Jakie markery powinnam zrobić?Jeśli lekarz nie da mi skierowania to zrobię prywatnie.
    4 tygodnie temu miałam zabieg radykalny usunięcia piersi z węzłami.
    Badanie hist-pat nie wykazało komórek rakowych,ale za to guz wielki 6x4x2,5 cm
    Chemia,którą brałam na raka jajnika wytłukła komórki rakowe w piersi.

    Raz dziennie biorę Egistrozol.Jest trochę objawów ubocznych - pocenie nocne,uderzenia gorąca,pobolewanie kości,ale idzie wytrzymać.
    We wtorek konsylium lekarskie zadecyduje czy będzie radioterapia.Wolałabym-nie.
    Serdecznie pozdrawiam.


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat