Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • 11 lat temu
    czasem wystarczy przeziebienie
  • 11 lat temu
    Witam!To znowu ja:)!jakoś nie mogę się za wszystkim odrobić i do tego egzaminy!W czwartek jadę do Krakowa po wyniki z jakiś receptorów nie wiem co to ale wiem że od tego zależy dalsze leczenie! Witam nowe panie!Cieszę sie ONA że takie super masz wyniki! Obiecałam że napisze parę słów o tym jak byłam w szpitalu.Słuchajcie ja myślałam że to będzie jakieś przygnębiajace ale było super!Było nas 5 w pokoju starsze panie ja najmłodsza ale one były super operacje przeszłam bez problemu no i najważniejsze że nic nie bolało po!!!Dalej czuje się świetnie i robię wszystko!!!tylko nie dźwigam nic w lewej ręce.Po prostu super i mam nadzieje że tak pozostanie.Pozdrawiam kobitki dam cynka jak wyniki!!!Pa!!!
  • 11 lat temu
    Goya
    twoj nastroj mowi sam za siebie:)
    tak trzymaj!
  • Ona , superrr !!!!!!!
  • Witam! Od sześciu miesięcy walczę z tą paskudną chorobą, która wywróciła mi życie do góry nogami.Była operacja, potem druga a teraz jestem w trakcie chemioterapii.Fajnie, że jest takie forum gdzie można podzielić się swoimi przeżyciami i skorzystać z wiedzy i doświadczeń innych.Myślę, że będę często zaglądała na tę stronę:)
  • 11 lat temu
    witaj niezapominajka
    ja za kilka dni obchodze ciekawa rocznice zdjecia peruki
    wlosy ciagle mam krotkie, ale o chemii juz zapomnialam
    duzo jeszcze przed toba chemii?
  • Witam! Cieszę sie, że odezwałaś sie do mnie Rybenko. Leczę sie od połowy stycznia 2013 r. Po cyklu chemii tzw. czerwonej zlecono mi 12 chemii co tydzień. Zostało mi jeszcze cztery tygodnie takiej kuracji, niedużo , mam nadzieję, że najgorsze za mną. Potem jeszcze radioterapia, tej niestety boję się bardzo, ale myślę,że skoro przetrwałam chemię to przetrwam i radio.Napisz ile czasu czekałaś na swoje włosy?
  • 11 lat temu
    13go marca mialam ostatnia chemie, 3go czerwca zdjelam peruke
    a radioterapia to byl juz relaks po chemii!!!
    naprawde!
    zwlaszcza ze czulam sie lepiej kazdego dnia
    pisz, bede wspierac jak umiem!
  • 11 lat temu
    Niezapominajko radio nie jest taka straszna ! Wobec chemii to nic strasznego
  • 11 lat temu
    hejka!to znów ja!wyniki odebrałam sa dobre ale lekarze radzą mi chemie 4 czerwone co trzy tygodnie.Ja czekam jeszcze na marker ki 67 jak wyjdzie powyżej 14% to chemia a jak nie to leki!Ja zawsze obieram wyjście to najgorsze wiec pewno chemia profilaktycznie:)ale mam to w d...... przynajmniej będę choc raz w życiu chodzić uczesana:)mam zamiar żyć i rak nieborak mi w tym nie przeszkodzi!!!!!!Nie ukrywm że mam różne myśli ale mam nadzieje że skorupiaka załatwię!!!!Wszystkiego dobrego moje PANIE!


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat