Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • 11 lat temu
    GOYA, Z TAKIM PODEJSCIEM TO PRZEJDZIESZ PRZEZ WSZYSTKO SPIEWAJACO!!
    SCISKAM MOCNO
  • Dzień dobry...jestem po 6 chemiach i w trakcie hormonoterapii., Po usunięciu piersi i węzłów chłonnych spod prawej pachy, ponieważ były przerzuty. ogólnie czuję się dobrze, mieszkam sama. Dokucza mi ból nóg ale z tym sobie radzę. Pozdrawiam ciepło.
  • 11 lat temu
    hej antusienka
    nie jest latwo samej dzwigac ten ciezar
    ale juz jestes na donrej drodze:))))
    pozdrawiam cieplutko:)))
  • 11 lat temu
    Antusienko ból nóg może być skutkiem ubocznym chemii ale głowa do góry!!
  • Dziękuję bardzo, tak wiem,że jest to po chemii ale również jest skutkiem ubocznym hormonów jakie przyjmuję, takie mam informacje od mojej pani dr. Mieszkam na 3 piętrze i zawsze dużo chodziłam, ale pomału przyzwyczaję się i do tego. Pozdrawiam ciepło
  • 11 lat temu
    mi tez dokuczaja rozne skutki uboczne po chemii
    ale nie narzekajmy, pognalismy dziada i tylko to sie liczy:)))
  • 11 lat temu
    Hejka!!!jak bardzo cieszy mnie wasz optymizm!!!ja czekam jeszcze na wyniki!!!I mam maleńka prośbę jak będę brać chemię to prosiłabym żeby któraś z pań coś mi napisała:jak się czuła po...,jakieś rady jak to przetrwać i w ogóle :)pozdrawiam Was!a jeszcze jedno wczoraj skończyłam 4 rok studiów!!!!!z średnią 4,85 i nikt z profesorów nawet nie podejrzewa ile mnie to wszystko kosztowało!!!ale dałam radę!!!!jestem dumna z Siebie że się nie poddałam i brnę do przodu!!!Jeszcze raz powtórzę cieszę się że jesteście tutaj!!!!
  • 11 lat temu
    Jestes niesamowita!!
    gratuluje
    dasz rade
    o chemii pogadamy, jak juz sie okaze, ze ja bedziesz miala, bo moze nie?
    a ogolna rada, ja przetrwalam, to i kazdy moze przetrwac:)))
  • 11 lat temu
    DZIĘKUJĘ DZIĘKUJĘ DZIĘKUJĘ!!!
  • 11 lat temu
    Antusienko jak cię bola nogi i przyjmujesz hormony to warto sprawdzić gęstość krwi
    i zrobić usg żył. Czasami może gdzieś się pojawić zakrzep- ja tak miałam.


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat