Przewlekła białaczka szpikowa

7 lat temu
Witajcie jestem tu nowy w październiuku wykryto u mnie przewlekłą białaczke szpikowa, aktualnie jestem na Imatynib Accord 400mg, chcialem sie dowiedzieć jak sie nie dać, choroba wzbudza we mnie straszny lęk boje sie, że moge coś zrobić i sobie zaszkodzić? Podzielcie sie co wy robicie czego napewno nie robić w tym przypadku? Dodam , że mam 21 lat i bardzo licze na waszą pomoc i wsparcie :)
7 odpowiedzi:
  • Witaj zajrzyj tutaj: Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić?? To skarbnica wiedzy: -) i żyj ?
  • Witaj. Zajrzyj na forum Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić?? ja dużo się dowiedziałam a też tu jestem od niedawna bo choruje od czerwca. Życzę dużo zdrowia i wytrwałości.
  • Hej rafal ja też na tym forum dowiedziałam się dużo.tez jesteśmy na początku drogi wiemy od października o białaczce.Ale damy radę Wszyscy i pokonamy tego drania.prawda???
  • Witaj Rafał i wejdź na forum Jak długo żyjesz z gliwek jest nas tam więcej,poczytaj i pisz gdzie się leczysz ,jakie masz wyniki .Ja się leczę 2,5 roku i funkcjonuje normalnie,pracuje i staram się jak najmniej myśleć o chorobie pozdrawiam :D
  • Joanno62 kliknij na ten link po otworzeniu napisz tutaj ok ? a jak nie będziesz wiedziała jak to napisz wkleję Twój post w ten temat i tam jest sporo osób. :D http://policzmysie.pl/forum/post/24/jak-dlugo-zyjesz-z-glivec-jakimi-doswiadczeniami-m/
  • Joanna62 każdy z nas zastanawia się dlaczego ja i jaka jest przyczyna niestety nikt na to pytanie nie zna odpowiedzi- co do wpływu promieniowania ja też ciągle się na tym zastanawiam czy mając tomograf 2 lata przed diagnozą tego nie wywołałam ale cóż nie ma żadnych potwierdzonych wyników badań że taka jest przyczyna - skup się na leczeniu- czas się nie cofnie nawet jeśli to ma wpływ - dobrze że są leki i medycyna idzie do przodu : -)
  • Joanna62 - każdy znosi chorobę inaczej. Jedni szukają odpowiedzi na pytania. Jak to pomaga to dobrze. Ja nie myślałam dlaczego ja, od czego to badziewie. Cieszyłam się tylko tym, że to nie moje dziecko. Tak jest łatwiej. Trzymaj się Joasiu. Jesteśmy z Tobą!!!!


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat