prosze o pomc w interpretacji wynikow

8 lat temu
Witam zajrzałam tu z powodu RAKA.. To jednak nie ja choruje przynajmniej jeszce o tym nie wiem... CZERNIAK zaatakował naszego tatusia i kochanego dziadka... Tata ma niespełna 60lat i tylu wokół kochających ludzi... Wszystko zaczelo sie jakies 4 mięs temu kiedy plamka na przedramieniu zaczela tatusiowi puchnac rosnąć i sączyć sie... Po kilkukrotnych blaganiach i naszym placzu podstępem zaciagnelismy tatę do lekarza chirurga... I tu swiat zaczął sypać sie jak obrazek z puzzli diagnoza wstepna czerniak skierowanie na ursynow to bylo pod koniec kwietnia od razu wizyta 7dni pozniej wycięcie i cisza czekaliśmy na wyniki 6tygodni potem jeszcze dwa na wizytę w celu zapoznania nas z wynikami i tak o to w poniedziałek usłyszeliśmy diagnozę czerniak guzkowy. Nie wierze w to do tej pory a i sil nie mam już płakać. Ja 30letnia kobieta nie moge tego pojąć ogarnac i pogodzić sie z tym ze moj tatuś zachorował a jak mam porozmawiac o tym z mim synkiem dla którego swiat bez dziadka moze nie istnieć... Zwariuje za nim tata 20bedzie mial badania krwi i zabieg poszerzenia blizny i sprawdzenia czy nie ma przerzutów i co z wezlami... Błagam napiszcie cos pozytywnego. Moi rodzice sa pelni nadziei nie korzystają z Internetu a ja tylko siedzę czytam i placze...
2 odpowiedzi:
  • Ej, nie zakładaj najgorszego - lekarz omawiał napewno wynik, podał jaki to stopień albo cokolwiek? Miałam czerniaka, żyję i mam się świetnie - z twoim tatą tez tak może być.
  • Witam serdecznie :) poszukuję osób chorych na czerniaka, które mogłyby wypełnić krótką ankietę na temat tej choroby. Jest mi to bardzo potrzebne do pracy magisterskiej stąd moja gorącą prośba o jej wypełnienie i odesłanie na adres: mkl_stepien@wp.pl Link do ankiety: http: // speedy.sh/yRP4Z/Ankiete-odeslac-na-mkl -stepien-wp.pl.docx Z góry serdecznie dziękuję :)


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat