Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Mialam wczoraj odebrac wyniki ale niestety jeszcze nie ma. Poszlam do lekarza zeby zerknal powiedzial ze wszystko sie ladnie goi wedlug niego o ze jak we wtorek nie bedzie wynikow to zebym do niego zadzwonila to zadzwoni on do tego histopatologa co sie dzieje ze tak dlugo😊

  • Anusia no to czekamy. Strasznie długo. Ale już to znamy 😐 Ja już w środę idę na zabieg. Już bym chciała mieć to za sobą. 

  • moje też miały być w piątek i nie ma ...

  • Aga nawet sie nie obejzysz a juz bedzie za Toba😗😗😗

    Doreczka to czekamy razem😊😊😊

  • Zaczynam panikować.. Dziewczyny od mojej zlej cytologii minęły już 4 miesiące. W międzyczasie odstawiłam antykoncepcję i być może mój organizm się ustawia hormonalnie. Nie pamiętałam, jak to jest mieć jajniki

    Wpis edytowany dnia 16-10-2017 09:49 przez agadomini
  • Ucięło mój wpis, gdy go zedytowałam :P Jest tak, że cały czas mam jakieś kłucia, bóle, wzdęcia. Nie tylko przed okresem czy w czasie owulacji. Czy to na pewno tylko hormonalne porządki? Miałam tez infekcje, antybiotyk dopochwowy. I chociaż brałam osłonowe globulki po antybiotykoterapii teraz mam jakieś pieczenie u ujścia pochwy. Jak nic, cofną mnie z tej elektrokonizacji gdy stawię sie w środę w szpitalu..

  • Są wyniki , jadę odebrać , zaciskajcie kciuki , nastawiam się pozytywnie , ale boję się kurka jak nie wiem co ...

  • Zaciskam

  • histopatologia potwierdziła HSIL na tarczy szyjki, w kanale i macicy czysto, rozmawiałam z lekarzem , kwalifikuję się do LEEP, więc tak jak realnie zakładałam ...

  • Doreczka, to zła i za razem dobra wiadomość. Po pierwsze wiesz już co tak naprawdę Ci dolega, po drugie zmiany tylko na tarczy, po trzecie myślę, że LEEP, zakończy sprawę. Będzie dobrze



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat