Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Emily gratuluje;* Doreczka, poczekaj spokojnie do piątku, wiem ze trudno, ale trzeba poczekac. Nie ma co się nakrecac statystycznie u nas na forum większość historii konczy się dobrze:) Wiem, ze latwo mówić, ale wrzuc na luz. Bedzie dobrze
  • Witam.Ja dzisiaj pisze z dobrymi wiadomością miesiąc temu miałam operacje metoda stundorpha w biopsji cin 3 cis dzisiaj odebrałam wynik histopatologiczby który brzmi ZMIANA ZOSTAŁA USUNIĘTA W Całości!Trzymam za inne dziewczyny kciuki oby odebrały też tylko same dobre wyniki .Pozdrawiam cieplo

  • 6 lat temu

    Wikola12 świetna wiadomość, najczęściej zabieg konizacji kończy całą sprawę a Ty jesteś na to cudnym przykładem, powodzenia życzę i szczęścia 🙂

  • Dziekuje🙂

  • 6 lat temu

    Hej dziewczyny!

    Wikola12 juuuhuuuuu gratuluję! Wiem co czujesz i ciesz się ciesz! :*

  • wiola tez mialam konizacje Sturmdorfa, to amputacja z plastyka szyjka :)

  • 6 lat temu

    Hej :) wikola12 super gratuluje :) u mnie właśnie mija rok od konizacji i za tydzień trzecia cytologa w ciągu tego roku oby była dobra tak jak dwie poprzednie :) pozdrawiam was dziewczynki i życzę miłego dnia :)

  • 6 lat temu

    Czy któraś ma dzisiaj pojechać po wynik czy mi się coś pokręciło ?  

  • 6 lat temu

    no to czyli mi się coś pokręciło, zdrówka dla wszystkich i udanego weekendu 🙂

  • Anusia miała wczoraj odebrać wynik. Też zerkam.



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat