Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • anusia, super wieści w takim razie trzymam kciuki :) za chwilę już będzie to wszystko za tobą. ściskam 😆 

  • 7 lat temu

    anusia662  trzymam kciuki :)

  • 7 lat temu

    Hej dziewczynki!

    Sobotnia impreza udana w 100%. Rodzinka, wesoła i nawet niepytająca za często o samopoczucie, taktowna - rytmicznie polewająca wódeczkę do kieliszeczka 😁 a że dawno nie piłam to wystarczyły mi 3 szt. i już miałam dobry humorek. Około północy byliśmy w domu ze względu na młodszą córkę ale i tak było super.

    Przechodząc do meritum mojego wpisu...wracając ze szpitala w Nowej Soli przez całą 75km drogę zastanawiałam się jak Wam to napisać. Jakich słów użyć żeby było odpowiednio radośnie. Więc po prostu wkleję zdjęcie...



    Weszłam do onkologa a on od progu mi mówi "żeby nie było wątpliwości jest Pani zdrowa jak ryba!" - myślałam, że się przesłyszałam. A on dalej "wycięliśmy dziada w całości" a ja na to ze łzami w oczach "ja mam dzisiaj urodziny" i nagle aplauz sióstr i onkologa, mój płacz, śmiech i wszystko na raz.

    Wrzucę wam jeszcze jedno zdjęcie które też mi się podoba:

    Czyli mam i swoją kartę DILO a na niej swój upragniony krzyżyk. Teraz tylko kontrola  - pierwsza 02.10. a potem już co 3 miesiące. Cóż mogę więcej napisać...dziękuję kaa, agnieszka76, jezyk321, Emilyemily, Katarzyna1988, agadomini, ilka, Dona77, sierotka, anusia662 (- Tobie z całego serca życzę powodzenia w piątek, masz moje kciuki), wszystkim których nie wymieniłam dziękuję!!!! Dziękuję Taszka moja kochana. Nie opuszczę was i nadal będę pisać swoje długaśne posty! 😍

  • dreama super wieści 😊 moje gratulacje moc kciuków spełniła zadanie ☺ Miałam przeczucie że wszystko będzie dobrze 😉

  • 7 lat temu

    drema ZMIANA USUNIĘTA W CAŁOŚCI  było warto czekać żeby coś takiego mieć od lekarzy czarno na białym . Wiele razy powtarzam a wiem dokładnie co piszę, że można poczekać jak każą (...) ale tylko i wyłącznie na tak dobre wieści. HIP HIP HUUUURRAAA   a tak po ludzku bardzo bardzo się cieszę 🙂

  • 7 lat temu

    Gratulacje!!

    Przez cały weekend myślałam o Tobie wierzyłam że wszystko będzie dobrze! Pozdrawiam serdecznie. 

  • 7 lat temu

    jezyk321 możesz napisać co u Ciebie ? Jak się czujesz ? Jak niunia? U mnie dopiero 31 tydzień ,wyczekuje moja niunię z wielką nadzieją że wszystko będzie dobrze zarówno u niej jak i u mnie. 

  • 7 lat temu

    Dreama poplakalam sie ze szczescia .

  • Dreama,cieszę się bardzo Twoim szczęściem :)

  • Dreama powiem tak BRAWO TY ☺☺☺

    ŻYJ PEŁNIĄ ŻYCIA ,nie zaniedbuj kontroli nie daj się uśpić .

    Buzka



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat