Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 7 lat temu

    patka180392  może bezruch do niedawna był i z powodu lata i z powodu nowej graficznej szaty ale najważniejsze,że powoli powoli wracamy. Życzmy sobie samych dobrych wyników, udanych zabiegów i wszystkiego naj naj a nawet jeśli coś będzie nie po naszej myśli i na chwilę zwali nas z nóg to nie wolno się załamywać tylko działać. Udanego weekendu !!!!!!!!!

  • 7 lat temu

    Cześć Iłka  nie bardzo rozumiem...Moim zdaniem tutaj są kobiety od sama do lasa, jedne młode około 20-stki,30-stki i jednocześnie takie które mają dzieci albo te które się starają pomimo różnych przeszkód, są i takie bliżej 40-stki i starsze a do tego jeszcze cały wachlarz powodu bycia na tym portalu począwszy od kiepskiej cytologii po niezliczone biopsje, konizacje aż po takie jak ja. Jak dodasz do tego odmienny sposób bycia, życia itp. to chyba raczej jest to mozaika różnych przypadków więc dla każdego jest tu miejsce. 

  • Mam do pomycia trochę okien moze ktos ma czas i sie nudzi?zapraszam.😊

  • 7 lat temu

    podłączam się do sierotki i dokładam też kilka swoich jakby co 😁

  • O jest chętna 👍super kaa to Ty przjedz do mie pomyjesz 😉a jak wrócisz zastaniesz pomyte ha ha ha nioooo

    Ps emoty strzasznie brzydkie ble bez koloru bez wyrazu .😠

  • 7 lat temu

    eee tam teraz u mnie słońca nie ma więc nie widać, ze okna mam brudne hi hi hi hi  poczekam jeszcze trochę 👌

  • 7 lat temu

    Wypowiem sie w kwestii brudnych okien,zakurzonych polek z durnostojkami i kotow w katach - a niech sobie beda :)

    Wczoraj kupilam ebooka Ania,biografia Anny Przybylskiej i wlasnie go skonczylam.Zycie cudem jest dziewczyny,pies tancowal z kurzem :):):)

  • 7 lat temu

    ana67  zgoda 100/100  a wiecie co Boga rozśmiesza najbardziej ?  wtedy kiedy powiemy mu o swoich planach 😁

    A tak na marginesie/wiadomo,że życie składa się też z tych drobiazgów i odwrotnie ale absolutne nie można sobie nimi zawracać głowy. O pierdołach nikt jutro nie będzie pamiętać !

  • Hej kochane

    Wreszcie jakas dobra wiadomosc na froncie. Posiew wyszedl w porzadku i wreszcie moge miec zabieg😊 Czwartek szpital, w piatek zabieg. Jak bedziecie miec chwile to kciukii- napewno sie sprzydadza😊

  • anusia ode mnie masz na 100%!!! Już od czwartku będę je ściskać



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat