Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 7 lat temu

    ana67  jesli nie ma możliwości kupna znicza trudno, dołożyłam się więc do wieńca, dostosuję się, ważne żeby coś od nas stąd Tasza27 miała. Ja i tak do dziś o Niej myślę..

    Dokładnie tak jak napisałaś MOŻNA z tego wyjść. Ja również mam czarno na białym "leczenie zakończone.." ale najczęściej u dziewczyn leczenie kończy się już wraz z konizacją. Możliwe CINy to nie rak !! Takie zmiany dysplastyczne małego stopnia najczęściej leczy się farmakologicznie a niekiedy same się cofają.

    Pozdrawiam wszystkie !!

  • karolinka777 napisał:

    Również po wypłacie wpłacę.

    Witaj kimkolwiek jesteś może Karolinką nie wiem😩Jesli możesz to ogranicz pisanie we wszystkich wątkach ponieważ Twoja aktywność jest nie szczera (posty już zostały usunięte jak widzisz )to piszesz nieelegancko dalej nawet w takim temacie .😨.Piszesz we wszystkich możliwych tematach ,piszesz krótkie nic nie wnoszące zdania ,nie jestes osoba chorą i masz czelnośc i w tym wątku podpiąc się pod smutek jaki tutaj towarzyszy forumowiczom po odejsciu kolezanki? 

    Podajesz stronę www na swoim profilu ,która przenosi forumowiczów do reklamy tabletów 😷

    Przeczytaj regulamin forum .

    Jeśli się pomyliłam co do Ciebie to mnie sprostuj i opisz z jakim rakiem walczysz? 


  • Witajcie moje dziewczynki 😊 jestem już po wizycie u lekarza i tak cytologia zrobiona zostałam poinformowana że wynik może być później niż 3 tygodnie ponieważ komisja się zbiera na 1 cytologii po konizscji i omawiają wynik wiec woow jak naprawdę tak jest i jak będą wyniki to wtedy kolposkopia z biopsja bo nawet jak tam nic nie będzie to pobierają zdrową tkankę aby mieć pewność że nic tam nie zostało. A co do moich bóli to podobno mnie szyjka nie boli bo ona nie jest unerwiona tylko może mnie boleć coś tam (nie pamiętam 😉😂) związane z macicą dostałam czopki przeciw zapalne i tyle kontrola za miesiąc tak samo za miesiąc ostatnie już szczepienie i kolposkopia. A u was jak? Dreama jak się czujesz? Anusia ty tez teraz na dniach konizacja dobrze pamiętam?  Ściskam was ciepło i pozdrawiam 

  • Witajcie moje dziewczynki 😊 jestem już po wizycie u lekarza i tak cytologia zrobiona zostałam poinformowana że wynik może być później niż 3 tygodnie ponieważ komisja się zbiera na 1 cytologii po konizscji i omawiają wynik wiec woow jak naprawdę tak jest i jak będą wyniki to wtedy kolposkopia z biopsja bo nawet jak tam nic nie będzie to pobierają zdrową tkankę aby mieć pewność że nic tam nie zostało. A co do moich bóli to podobno mnie szyjka nie boli bo ona nie jest unerwiona tylko może mnie boleć coś tam (nie pamiętam 😉😂) związane z macicą dostałam czopki przeciw zapalne i tyle kontrola za miesiąc tak samo za miesiąc ostatnie już szczepienie i kolposkopia. A u was jak? Dreama jak się czujesz? Anusia ty tez teraz na dniach konizacja dobrze pamiętam?  Ściskam was ciepło i pozdrawiam 

  • Widac patka juz calkiem luzne podejscie od dawna! I swietnie😍😍 niech sko sultuja na wszystkie strony i pozniej tylko kontrole

    Taaak. Ja juz niedlugo. Wczoraj wlasnie wspominalysmy z kolezanka jak siedzialysmy w Krakowie na balkonie a ja dzwonilam umowic zabieg. To byl marzec, to bylo dokladnie pol roku temu.. dramat.

  • A bo ja tak mam panikę sieje ,boje się ale nic na to nie poradzę co ma być to i tak będzie. I tak musze badania zrobić i tak. A tak to jeszcze mam kontrol tarczycy za niedługo bo niby w wynikach krwi jest ok to na usg była powiększona. No leci ten czas jak szalony. Ty pół roku temu dzwonilas a ja już pół roku prawie po. Się naczekałaś za wszystkie czasy. Ale wiem że będzie u ciebie dobrze 😉

  • A bo ja tak mam panikę sieje ,boje się ale nic na to nie poradzę co ma być to i tak będzie. I tak musze badania zrobić i tak. A tak to jeszcze mam kontrol tarczycy za niedługo bo niby w wynikach krwi jest ok to na usg była powiększona. No leci ten czas jak szalony. Ty pół roku temu dzwonilas a ja już pół roku prawie po. Się naczekałaś za wszystkie czasy. Ale wiem że będzie u ciebie dobrze 😉

  • 7 lat temu

    Wieniec dla Magdy został zamówiony. Ze zbiórki wpłynęło 361zl.Jeśli sobie życzycie dołączę screny z wpłatami. Dziękuję. 

  • 7 lat temu

    ana67  myślę, że w imieniu wszystkich albo przynajmniej w imieniu większości dziękujemy za pomoc w tej sprawie, nie potrzeba nam danych dot.wpłat, najważniejsze, żeby mieć świadomość, że będzie dla Taszy coś od nas stąd, pozdrawiam

    Wpis edytowany dnia 06-09-2017 20:43 przez kaa
  • 7 lat temu

    Witam :) Co u Was dziewczyny słuchać?



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat