Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 7 lat temu

    No powiem Tobie, że kawy mi dzisiaj nie trzeba po tych Twoich wpisach.....

    Kpina z pacjenta. Ale niech ją pies drapie, kserowanie dokumentacji przez 3h to jednak gruba przesada bo jak poda do podajnika to idzie taśmowo no ale najważniejsze, że jednak tyłek ruszyła żeby poszukać no i podejść do telefonu żeby do Ciebie zadzwonić. 

    Teraz Tasza nie odpuszczaj. Tyle czekałaś. Odbierz dokumentację bo to Twoje i nie zwlekaj. Trzeba działać. 

  • Kochane powiedziałam jej, że najpóźniej mam mieć notatki u siebie w domu 9go... A Pani napisała ojej ale to już przyszła środa... no ale ona zrobi wszystko żebym to dostała... ja napisałam że nie ma innej opcji bo wtedy mam wizytę u innego lekarza... A i pierwsze co Pani raczyła mi powiedzieć, to że notatek jest tyle że będę musiała zapłacić co najmniej 50£ za ksero i żebym była przygotowana....

  • 7 lat temu

    Tasza 9-go to przyszły tydzień a dokumentacja została znaleziona dziś i Pani powiedziała o konieczności kserowania jej przez 3 godziny a nie przez 3 czy więcej dni.... 

    Tasza chyba trzeba tupnąć nogą i w swojej sprawie musicie być bardziej asertywni. Inaczej się nie da. 

  • To jest po prostu żart jak oni traktują pacjentów... Póki chodzisz jak oni chcą to wszystko jest ok, ale jak przychodzi co do czego i chcesz swoje to nagle wielkie problemy.... Zresztą jak tak teraz myślę to jak chodziłam na konsultacje to non stop do kogoś innego, później już mówiłam że chce się widzieć z moim onkologiem a nie konsultantem którzy nie mają o niczym pojęcia.... niekiedy szłam na spotkanie i np mówiłam że miałam pet skan a konsultant zaskoczony i że on nic nie ma w papierach... I dopiero poszukiwania itd....

  • Śmiech na sali po prostu, najpierw gubią potem się nie chce dupy ruszyć żeby wrzucić do ksero, żal, żal i jeszcze raz żal. Oj Taszka, Taszka nerwów to oni Ci zeżrą..

  • 7 lat temu

    Tasza tak jak wcześniej pisałam, może Twój stan psychiczny przez to wszystko jest gorszy od fizycznego, tego nie wiemy bo skoro co rusz zajmował się Tobą nowy inny lekarz to wszystko może dobrze się zakończyć. 

    Cel jest teraz taki żebyś odebrała swoją dokumentację medyczną, przetłumaczyła ją fachowo i zaczęła działać jak dorotakoz zaproponowała. Ona czeka na sygnał. 

  • Jak dobrze, że na tym forum są takie osoby jak dorotakoz, Taszeńka wszystko na dobrej drodze, bądź Kochana dobrej myśli, wysyłam uciski:*:)

    Jutro kolposkopia, trzęsę gaciami.

  • No racja, nie będzie czym trząść:) Dzięki wielkie

  • 7 lat temu

    jezyk321 też się podpisuję pod kciukami 🙂

  • I ja też trzymam kciuki 😗



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat