Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 7 lat temu

    Katarzyna1988  Kaśka Kasiunia  to byłaby naprawdę cudna wiadomość  😁😍😍😁

  • kaa,agnieszka76-ciesze się że Wasze kontrolne badania wypadły dobrze,Katarzyna1988-powodzonka :)Taszka,mysle codziennie.Wszystkie pozdrawiam

  • 7 lat temu

    Trzymajmy mocno dzisiaj kciuki za Taszę, dzisiaj mają spotkanie z onkologiem i dzisiaj chcą odzyskać całą dokumentację medyczną żeby poszukać innego wyjścia z obecnej sytuacji... wierzę, że się uda i że ta koszmarna historia będzie miała tylko i wyłącznie pozytywny finał !  

  • Trzymam najmocniej jak potrafię,i wierzę że się uda,nie może być inaczej

  • Kasiu gratulacje mega się ciesze 😍 trzymam za ciebie mocno kciuki i za maleństwo 

  • 7 lat temu

    Taszka kochana trzymam kciuki mocno mocno :) Agnieszka76 kaa cieszę z dobrych wyników badan super :)

  • Tasza, Dziewczyny napisały już wszystko, więc nie będę powielać, ale trzymam mocno kciuki i bardzo wierzę, że się uda.

     Katarzyna1988 gratuluje:) wspaniała wiadomość:)

  • ja tez trzymam kciuki:)

    Ja jeszcze nie dziękuję bo wczoraj lekarz nie widział zarodka mam się zgłosić za tydzien i już powinno coś widac.

  • katarzyna1988 u mnie koło 6 tc czyli okolo 2 tygodnie od terminu miesiaczki ktorej nie bylo, było widac zarodek 6,5 mm. Byłam 2 tyg temu na usg, niestety czeka mnie kolejna cesarka, lekarz nie daje zadnych szans na porod sn. troche szkoda, ale coz bywa i tak

  • jezyk321 napisał:

    katarzyna1988 u mnie koło 6 tc czyli okolo 2 tygodnie od terminu miesiaczki ktorej nie bylo, było widac zarodek 6,5 mm. Byłam 2 tyg temu na usg, niestety czeka mnie kolejna cesarka, lekarz nie daje zadnych szans na porod sn. troche szkoda, ale coz bywa i tak

    ja bez tej szyjki nie wiem jak będęrodziła, może cc chociaz dwójkę dzieci urodziłam przed konizacją naturalnie. A Ty jestes przed operacją prawda?



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat