Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Jestem w kontakcie z Taszą, i juz od rana będę działać aby lekarze z CO w bydgoszczy obejrzeli jej dokumentację ,a szef będzie rozmawiał z CO w Szczecinie. Mam nadzieję, ze się uda. Pozdrawiam.

  • Oby się udało,pozdrawiam

  • 7 lat temu

    dorotakoz.5  uwielbiam takie babki jak Ty, coś się dzieje to trzeba działać a jeszcze jeśli dojdą do tego większe bądź mniejsze możliwości to sukces bardzo jest prawdopodobny 

    Wpis edytowany dnia 24-07-2017 15:58 przez kaa
  • Tasza naprwno cos sie uda wierze w to bardzo mocno! Kiedy my sie poddajemy potrzebny jestktos kto da nadzieje i powalczy razem z nami. Dorotka trzymam kciuki za konsultacje. Mam nadzieje ze cos sie uda zdzialas❤❤❤

  • Tasza kochana , nie wierzę w to co przeczytałam.... jestem w rozsypce... Ty taka piękna młoda kobieta nie możesz odpuścić... kochana co Ci do glowy przyszlo???? Jestem pewna , że znajdzie się dla Ciebie wyjście, dziewczyny działają, jest nadzieja!!! Kochana nie poddawaj się, nie możesz. Sytuacja jest zła, ale wierzę , że znajdzie się sposób. Jestem przy Tobie sercem ❤

  • kochane moje zobaczymy jak będzie, nic nie zakładam i wychodzę z założenia że co ma być to będzie... Dziękuję losowi, że postawił tak fajne kobietki na mojej drodze, jesteście cudowne pamiętajcie o tym!! Mam nadzieję, że to forum zawsze będzie wspierać dziewczyny, które są w trakcie lub dopiero będą się leczyć... Trzymam za wszystkie kciuki 😗 Trzymajcie się 😗

  • Myślę o Tobie Tasza i nie poddawaj się proszę ❤ To moje motto, które mi towarzyszy na codzień.

  • Asiu zobaczymy jak to wszystko się potoczy... Będzie tak jak mi gdzieś zapisane... 

  • Tasha, codziennie o Tobie myślę i wysyłam całe zasoby dobra jakie mam. Nawet sobie nie wyobrażam co przezywasz ale ja jestem pewna ze twoja siła może zdziałać cuda! Przez cały okres mojego leczenia byłaś jedna z najważniejszych osób które mnie motywowaly żeby się nie smucic, żeby widzieć to jako szansę, że będę zdrowa. Jesteś piękna, młoda i ta siła w Tobie jest żeby dalej walczyć i się nie poddać nigdy!!! Jeśli będę mogła pomóc w jakikolwiek sposób to napisz do mnie na pw. Jeśli chodzi o leczenie to za mało wiem ale w każdej innej sprawie zrobię co w mojej mocy. Tylko proszę cię żebyś jeszcze trochę była silna i będzie dobrze!  Wysyłam Ci mnóstwo uściskow i trzymaj się mocno kochana 3 jesteśmy tu dla Ciebie na dobre i na złe!!! 

  • Tasza wierzę, że to nie koniec drogi, trzymaj się życia i nie poddawaj się. Jestem pod ręką jak byś miała ochotę pogadać i trzymaj się nasza dziewczynko ❤



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat