Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 7 lat temu

    Tasza znamy się już trochę z prywatnej korespondencji i z szerszego forum i chciałabym żebyś wiedziała, że sama pamiętam jak jeszcze niedawno raz miałam wszystkiego dość i najchętniej bym się okopała a potem nagle dostawałam tyle sił, że mogłabym naprawdę wiele  ba nawet góry przenosić. Sił życzę Tobie i to takich które pozwolą Tobie przejść przez te wszystkie badania które skończą się tylko i wyłącznie sukcesem. Taki jest cel.

    Pozdrów swoich najbliższych a Ciebie ściskam mocno.

    Wszystkim kobietkom czekającym na wyniki przesyłam moje ciepłe myśli i trzymam kciuki mocno. Leona 😁

    Tym które gdzieś się zapodziały przesyłam pozdrowienia i mam cichą nadzieję, że się niedługo odnajdą...

    A teraz bomba: wczoraj odebrałam moje uzupełniające wyniki krwi i są idealne IDEALNE a więc w nagrodę i ja zniknę  na kilka najbliższych dni żeby jak to mówi Agnieszka naładować akumulatorki. 

    Pozdrawiam i do miłego 🙂

  • kaa super!! Ładuj akumulatorki kochana i ciesz się z wyników 😗

  • I dziękuję kaa za wsparcie, zresztą Ty wiesz 😗

  • hej kochane, tak się zdarzyło, że nadszedł czas i na mojego ostatniego posta na forum... Dziękuję Wam za każdą chwilę mojego wsparcia, za dawanie nadziei i pozytywnego nastawienia przez ten trudny czas... u mnie niestety nie wyszło, nie będę należeć do szczęśliwego grona zwyciężczyń... Moja droga powoli sie konczy, ale chcę żebyscie Wy istnialy i dawaly kopa i skrzydla innym dziewczynom.... kaa, aga, Joasia i wszystkie inne ściskam Was bardzo mocno 😗

  • może potrzebuje ciszy w tej chwili...ale kochanie nie możesz się poddawać,  nigdy!!! Znam dziewczyny i po 4 wznowach mimo to dalej walczą,Ty też musisz, nie mów ostatniego słowa!  Daj dziadowi popalić i wroc z podwójna siła. Jeśli teraz zrezygnujesz to on wygra, a wygrać musisz Ty👍

  • On już wygrał dziewczyny wczoraj dostałam wyniki pet.... Mój organizm w ogóle nie odpowiada na leczenie... Nie ma dla mnie innej terapii, nie mogą już nic zrobić... Cieszcie się swoimi życiami i bierzcie je garściami jak tylko możecie. trzymam za Was wszystkie kciuki, jesteście mega super babki 😗 Powodzenia 😗

  • On już wygrał dziewczyny wczoraj dostałam wyniki pet.... Mój organizm w ogóle nie odpowiada na leczenie... Nie ma dla mnie innej terapii, nie mogą już nic zrobić... Cieszcie się swoimi życiami i bierzcie je garściami jak tylko możecie. trzymam za Was wszystkie kciuki, jesteście mega super babki 😗 Powodzenia 😗

  • tasza nie wierze.... 

    Nie takie cuda się zdarzają nie wolno ci teraz zaprzestać walczyć i się poddać. Byłaś m.in. jedna z tych osób która dawała mi wiarę  że może przyjść lepsze jutro. 

  • patka niestety jeśli nikt nie chce podjąć się leczenia, to nie jesteś w stanie nic zrobic... dzwoniłam dzisiaj po lekarzach w Polsce, moja mama ma jechac do najlepszych onkologow z moja dokumentacją... sama się nie wyleczysz... możesz co najwyżej wierzyć w cud...ale jeśli tutaj każdy lekarz powiedział że nie podejmie się leczenia bo nie ma leczenia dla mnie, wykorzystali wszystko... to co ja mam zrobić... to nie chodzi o podawanie się tylko o bezsilność i bezradność.... 

  • Hello Tasza, tu kolega z innego pokoju. Wiem, że są trudne chwile lecz wiem też, że gdzie chłop nie może tam babę pośle. Jesteś silną kobietą i dasz radę. Nie można rezygnować z walki w żadnym momencie, czy chwili słabości. Jest nas tu wielu i wielu z nas swój upór w walce ukazuje na forum. Wiara czyni cuda więc wierz że będzie dobrze. Musisz być dumna z siebie, że walczysz, że jesteś. Ciepełkie pozdrowionka.



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat