Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • kaa,tak w poniedziałek,popytam dokładnie,a pytań mam dużo:)  roweru mi brak,ciekawa też jestem co z solarium,,choruję na łuszczyce,i w zimę lub mało słoneczne lato,jak te które jest obecnie czasami chodzę na kilka minut.Również wszystkich pozdrawiam życzę słoneczka i pozytywnych myśli 🙂

  • Witam Was dziewczynki 😊 

    Taszko kochana trzymam kciuki za Twój pet i pozdrawiam serdecznie u mnie wir codziennych obowiązków. Dawno tu nie byłam, ale mam nadzieję, że u Was wszystko ok.  

  • hej kochane. Przepraszam za nieobecnośc ale na urlopie obiecałam sobie moim Cinem głowy nie zawracać..

    Dzis wyniki po konizacji chirurgicznej i upragnione info - jestem zdrowa :)))

    Pan dr zalecił jeszcze 3 tyg wstrzemięźliwości ale wszystko pięknie się goi.

    Czuję się jakby wyrosły mi skrzydła :) wszytkim Wam również samych dobrych nowin życzę :* 

    Walkę zaczęłam z Cin3 teraz już po tych nerwach i tym wszystkim mam chec skakać i żyć pełnią życia .

    Wysyłam Wam tonę pozytywnej energii i wielkie uściski dla tych , które tak pomagają w tych dniach deprechy.

    Będę tu zagladac bo wiem że wsparcie kobiet które to już przeszły jest niezastąpione.

    Jedyne co mnie zastanawia to że cytologia za rok... jakos myślę ze wolę zrobić ją za 6 mcy by trzymać rękę na pulsie :) pozdrawiam!!!

  • OlaMama-gratulacje,cieszę się bardzo że wyniki ok,pozdrawiam 😍

  • 7 lat temu

    Hej :) Tasza trzymam kciuki mocno mocno :) OlaMama gratuluje wyniku jest się z czego cieszyć ja po  konizacji chirurgicznej pierwszą cytologię miałam po 3 miesiącach drugą miałam  mieć po 6 miesiącach i właśnie jutro mam wizytę u lekarza na cytologię stres trochę jednak jest ale mam nadzieje że tym razem też będzie ok Donna co u ciebie? dawno się nie odzywałaś :) pozdrawiam i miłego słonecznego dnia :)

  • 7 lat temu

    OlaMama skacz Kochana z radości bo masz powody, no rzeczywiście jak się słyszy "jest Pani zdrowia" to nie da się tego porównać z niczym innym, my to przecież wiemy najbardziej..

    Moja lekarka też jest zadowolona z wyników, po chorobie ani śladu ale dmucham na zimne bo wiem przez co przeszłam i pilnuję, żeby niczego nie przeoczyć. Nie wariuję z tego powodu ale jednak strzeżonego itp. itd.

    Pozdrawiam wszystkie i czekam już na ostatkach cierpliwości na info od Taszy, Iłki, Dony. 

  • Ola mama gratuluję 😉

    Ja dziewczyny znowu w szpitalu, już na pet w sobotę ten mój lekarz od skanu powiedział, że ból pleców tak silny to od tego, że znowu mam dużo dużo płynu w lewym plucu, aż przesuwa moje serce na prawo... nie wiem od czego to i już mi siada na psyche strasznie... tutaj boję się co z szyjka po leczeniu, tu węzeł, teraz jeszcze nie wiadomo co z płucami .... Jeden człowiek też ma swoje granice wytrzymałości....

  • 7 lat temu

    Tasza mogę zagwarantować Tobie, że my tu wszystkie bardzo Ciebie pozdrawiamy, serdecznie ściskamy i życzymy Tobie poprawy zdrowia nie mówiąc już nawet o pełnym wyzdrowieniu. Osobiście mam szczerą nadzieję, że lekarze którzy się Tobą zajmują to specjaliści najwyższej klasy i wyprowadzą Ciebie na prostą 🙂

  • Tasza i ja tez trzymam bardzo mocno kciuki😍

  • Tasza27,rowniez Ci kibicuję,trzymam kciuki,i też mam nadzieję ze nastąpi poprawa,moge się tylko domyślać jakie jest Twe samopoczucie,trzymaj się dzielnie,i pamiętaj że wiara i nadzieja są bardzo ważne



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat